Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Wyspa w kuchni Studio Nazeli, Jutrosin - UROK KLASYKI

Studio Nazeli, Jutrosin - UROK KLASYKI


UROK KLASYKI


Klasyczna kuchnia z tradycyjnymi zasadami, ale zaprojektowana według najnowszych trendów, zachwyca swoją perspektywą. Sprytnie łączy ona komfort i nienaganny wygląd - prezentuje się niepowtarzalnie, efektownie i bardzo przytulnie. To jest to!

Aranżacja tej kuchni ujmuje ponadczasową klasą i stylem, ale także lekkością i niezwykłym pięknem. Proste w formie, a zarazem funkcjonalne meble, nie zakłócają stylistyki wnętrza. Jasny odcień szarości jest tutaj dominujący, jednak stanowi on również idealne tło dla subtelnie przemyconych dodatków w intensywnych kolorach, które można w łatwy sposób wymieniać, dostosowując je do zmieniających się trendów kolorystycznych lub pory roku.

Przestrzeń jest spora, bo nie jest ograniczana poprzez ściany lub ścianki działowe, co sprawia, że wnętrze wygląda na większe, niż jest ono w rzeczywistości. Pomaga w tym również jasna kolorystyka, która optycznie powiększa tę kuchnię.

Wyspa kuchenna zajmuje tutaj centralne miejsce, w pełni wykorzystuje ona przestrzeń kuchni, może być miejscem do wspólnego przygotowywania lub spożywania posiłków. Lakierowane fronty, dzięki frezowaniom wyglądają bardzo elegancko, co dodatkowo wzmacniają czarne dodatki, takie jak uchwyty, zlew, baterie oraz donice, a także płytki ze wzorem inspirowanym stylem marokańskim. Blat to Dąb dziki naturalny, który potęguje przytulnie ponadczasowy charakter aranżacji.

W pomieszczeniu zastosowano funkcjonalne ledowe oświetlenie punktowe. Uwagę zwraca dekoracyjna lampa punktowa umieszczona bezpośrednio nad wyspą. Podłogę pokryto neutralnymi płytkami, które płynnie komponują się z tą stylizacją.

W tym pomieszczeniu dużą rolę odgrywają także elementy AGD w postaci nowoczesnych produktów, które są ukryte w zabudowie meblowej na wymiar. Rekomendowany sprzęt AGD: piekarnik WHIRLPOOL W9I OM2 4S1H, płyta indukcyjna WHIRLPOOL WF S4160BF, okap KERNAU KBH 08501B, zlew KERNAU KGSA 50 1B1D Black metalic, bateria KERNAU KWT 26 MAT BLACK, lodówka SAMSUNG BRB26615FWW, zmywarka WHIRLPOOL WIP 4033 PLE S.

 

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.