Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Wyspa w kuchni Studio NAZELI, Krobia - BEZ PRZEPYCHU

Studio NAZELI, Krobia - BEZ PRZEPYCHU


BEZ PRZEPYCHU


Kuchnie w stylu glamour z akcentami marmurowymi oraz motywem złota zawsze oznaczają luksus, w którym łatwo zatracić granicę dzielącą dobry smak od przesady. W tym projekcie wszystko jest koherentne, co jest absolutnie wyjątkowe.

Ta kuchnia jest w równym stopniu powściągliwie elegancka i wyrafinowana, jak i funkcjonalna. Projekt swój wyrafinowany urok zawdzięcza dużej i ergonomicznej wyspie kuchennej usytuowanej w centrum strefy oraz imponującej powierzchni roboczej. Na uwagę zasługuje również wielkoformatowa betonowa donica ustawiona w optymalnym miejscu wyspy. Stanowi estetyczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie - pozwala w dekoracyjny sposób osłonić nowoczesna płytę gazową oraz roboczą strefę w kuchni.

Piękny kamienny blat w nietuzinkowym szarym odcieniu z charakterystycznym żyłkowaniem marmuru dodaje elegancji i naturalnego piękna projektowi tej kuchni. Niezwykły i organiczny wzór z intrygującymi i nieoczywistymi żyłkami wystarczy, aby ukształtować elegancką przestrzeń w stylu glamour. Blatu nie postrzegamy w tym projekcie samodzielnie - wchodzi on w stylistyczny dialog z pozostałymi elementami wyposażenia (m. in. ścianami, armaturą i nowoczesnymi sprzętami AGD). Elegancki blat kamienny oprócz walorów estetycznych wyróżnia się wyjątkową trwałością i odpornością, dlatego z powodzeniem może być wykorzystywany w wilgotnych strefach oraz narażonych na wysokie temperatury.

W takiej oprawie szczególnie pięknie prezentuje się idealnie matowa, biała zabudowa meblowa ze złotymi listwami subtelnie rozdzielającymi fronty. Matowe fronty szafek kuchennych pięknie kontrastują z modnym regałem, który dzięki całkowitemu przeszkleniu, pogłębia lekkość i elegancki wygląd tego projektu kuchni. Warto zwrócić uwagę także na przepiękny okap, który rozprasza światło, dodając wnętrzu blasku.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ustawienia prywatności Polityka prywatności