Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Wyspa w kuchni Studio ROJA, Malbork - GRANATOWA FANTAZJA

Studio ROJA, Malbork - GRANATOWA FANTAZJA


GRANATOWA FANTAZJA


Kuchnia to serce i dusza każdego domu. To szczególne miejsce spotkań, przestrzeń twórcza, a jednocześnie wyraz wolności, który mówi, kim jesteśmy oraz jakie mamy preferencje estetyczne lepiej niż jakakolwiek inne wnętrze w domu. Uwielbiasz wygląd naturalnego drewna, ale nie możesz przestać myśleć o granatowej kuchni? Rozważ kontrastowe połączenie ciemnoniebieskiej zabudowy meblowej na wymiar uzupełnionej elementami drewnianymi w jasnym odcieniu.

Głęboko matowe, łagodne powierzchnie uspokajają przestrzeń tej kuchni, czyniąc ją idealną do pracy i gotowania. Kolor frontów mebli kuchennych tworzy wyrazisty i modny kontrast w połączeniu z drewnianą obudową zabudowy meblowej na indywidualne zamówienie i blatami.

Kuchnia z granatowymi frontami to w tym projekcie mocny zastrzyk koloru, który został skontrastowany z jasnymi powierzchniami roboczymi i podłogami utrzymanymi w szarobiałej tonacji barwnej.

Warto wiedzieć, że matowe powierzchnie granatowe to elegancja połączona z wysoką jakością. Dzięki zastosowaniu specjalnego lakieru na frontach szafek, na meblach nie są widoczne odciski palców, co ważne nie tylko dla rodziców, co wpływa na wygodę użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości w tej kuchni.

Harmonię ciepłej i przytulnej aranżacji dopełniają ustawione przy zgrabnej wyspie wygodne i miękkie siedziska barowe. Hokery zostały obite welurową tkaniną w odcieniu idealnie korespondującym z zabudową meblową. Zapewniają one ciepło i miłe wrażenia dotykowe oraz zwiększają atrakcyjność tego projektu.

Interesujący odcień granatu dobrze komponuje się z ciepłymi, bogatymi tonami drewnianymi i metalowymi oraz czarnymi sprzętami pozostałego wyposażenia. Taka kuchnia przyciąga wzrok czystością formy i konsekwencją w doborze elementów uzupełniających aranżację. To romans na długie lata.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.