BOSCH - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
BOSCH - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

BOSCH


Artykuły bosch

promocja-bosch-400-zl-za-zakup-chlodziarko-zam.jpg

Lodówka Bosch XXL i 400 zł dla Ciebie

Odwieczny problem braku miejsca w lodówce właśnie został rozwiązany. Poznaj lodówki Bosch o szerokości 70 cm i dowiedz się, jak...
loteria-home-connect-bosch-1400x572.jpg

Postaw na Bosch Home Connect i zgarniaj nagrody

W loterii do wygrania iPhone’y, zestawy kina domowego i słuchawki AirPods Apple III. Zobaczcie...
suszenie-z-troska-o-tkaniny.png

Suszenie z troską o tkaniny

Bosch prezentuje nowe energooszczędne suszarki z pompą ciepła Serii 6. Programy parowe IronAssist redukują zagniecenia, a czujniki AutoDry...
2-3-lata-gwarancji-bosch-1400x580.jpg

Kupujesz i zyskujesz 5-letnią ochronę na urządzenia Bosch!

Naprawdę proste zasady i moc korzyści. Skorzystaj z programu marki Bosch i przez długie lata ciesz się niezawodną technologią i absolutnym...
pierz-i-susz-like-a-bosch-max-kuchnie.jpg

Pierz i susz #LikeBosch

Odpowiednie dbanie o ubrania jest ważne, aby służyły one przez lata i zachowały swój wygląd. Gwarantują to automatyczne pralki i...
innowacyjne-technologie-w-chlodziarkach-bosch-.jpg

Innowacyjne technologie w chłodziarkach Bosch

Chłodziarko-zamrażarki Bosch oferują wszystko, co jest potrzebne do zdrowego stylu życia - mnóstwo miejsca na dużo świeżej żywności...
Produkty bosch

PIEKARNIKI
Piekarniki marki Bosch zdecydowanie ułatwiają pracę w domu. Inteligentne funkcje sprawiają, że dania są przyrządzone do perfekcji. Zasotosowane nowoczesne rozwiązania i najwyższa jakość wykonania wprowadzą do kuchni funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania oraz elegancję i styl. 
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe Bosch to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które chcą oszczędzić swój cenny czas. Nasze kuchenki wolnostojące lub z możliwością do zabudowy, to wielofunkcyjne urządzenia, które w łatwy i szybki sposób przygotują Twoje ulubione dania. Poczuj radość z gotowania!
PŁYTY GRZEJNE
Płyty grzejne Bosch zaprogramowane są w taki sposób aby ułatwić nam smażenie i gotowanie ulubionych posiłków. Regulacja temperatury, specjalne sensory oraz elastyczne strefy gotowania są pomocne w wykonywaniu kuchennych obowiązków. Mają nowoczesne wzornictwo, są bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu. 
OKAPY KUCHENNE
Okapy Bosch to urządzenia o wysokiej wydajności, montowane najczęściej między płytą grzewczą a szafkami kuchennymi. Różnorodna kolorystyka produktów, różne wymiary oraz funkcje spełnią oczekiwania nawet najbardziej użytkowników.  
ZMYWARKI
Zmywarki marki Bosch to przede wszystkim wygoda i komfort użytkowania. Dostępne są w szerokościach 45 i 60 cm. Zastosowane w nich programy oraz dodatkowe funkcje zapewniają doskonałe efekty mycia i suszenia naczyń. Oszczędzają nasz czas i pieniądze.
LODÓWKI
Lodówki Bosch to połączenie odpowiedniej pojemności, wysokiej funkcjonalności oraz niepowtarzalnego designu. Funkcje w jakie są wyposażone zapewniają świeżość produktów, które w niej przechowujemy. Dzięki wysokiej klasie energetycznej jakie posiadają są niezwykle energooszczędne. 
SZUFLADY GRZEJNE
Szuflady podgrzewające Bosch slużą do podgrzewania talerzy. Utrzymują w cieple przygotowane posiłki. Wyposażone w wygodne sterowanie, wykonane ze stali szlachetnej stanowią doskonałe uzupełnienie kuchennej zabudowy. Dzięki płycie grzejnej z hartowanego szkła są łatwe w utrzymaniu w czystości.  
PRALKI
Zadbaj o swoje ubrania z pralkami marki Bosch. Wystarczy wybrać automatcyzny program  aby otrzymać idealnie czyste pranie. Pralki są niezwykle wydajne dzięki specjalnym czujnikom, które wykrywają m.in. poziom zabrudzenia, rodzaj tkaniny oraz odmierzają ilość potrzebnej wody i detergentów. 
SUSZARKI
Z suszarkami Bosch oszczędzisz swój czas oraz jesteś uniezależniony od warunków atmosferycznych. Pranie już nie wymaga rozwieszania w łazience, dzięki temu zyskujesz więcej wolnej przestrzeni w domu. Suszarki wyposażone są w pompę ciepła, dzięki temu zużywają niewiele energii.