BOSCH - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
BOSCH - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
BOSCH

Artykuły bosch

magazyn-25-2020.jpg

PIECZ PEŁNĄ PARĄ #LIKEABOSCH

Niezdrowa dieta, siedzący tryb życia i brak czasu – to znane nam wszystkim pojęcia. Zmiana nawyków nie jest łatwa, jednak możemy...
magazyn-24-2020.jpg

PERFEKCYJNA KUCHNIA MARKI BOSCH

Urządzenia do zabudowy marki Bosch tworzą doskonały zespół, wyposażony w innowacyjne funkcje, zapewniające przyjemność...
pranie-z-doza-przyjemnosci.jpg

PRANIE Z DOZĄ PRZYJEMNOŚCI!

Są tacy, którzy do prania podchodzą z pewną dozą niepewności. Przed włączeniem pralki wciąż zastanawiają się ile nalać płynu do...
suszarki-dla-kazdego.jpg

Suszarki dla każdego

Wygodne, bo mogą stać obok lub na pralce lub w zupełnie innym miejscu. Oszczędne, bo oszczędzają czas. Gdy jedno się pierze, drugie suszy....
piekarnik-do-zabudowy-bosch-hba-3140s0.jpg

Piekarnik do zabudowy Bosch HBA 3140S0 - Perfekcyjne rezultaty pieczenia

Urządzenia AGD w kuchni w dzisiejszych czasach są niezastąpione. Pozwalają zaoszczędzić czas, a wszystkie kuchenne czynności możemy wykonywać...
mum-4880-niezbedny-robot-kuchenny.jpg

MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

W kuchni znajduje się co raz więcej sprzętów, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie obowiązków. Producenci AGD...
Produkty bosch

PIEKARNIKI
Piekarniki marki Bosch zdecydowanie ułatwiają pracę w domu. Inteligentne funkcje sprawiają, że dania są przyrządzone do perfekcji. Zasotosowane nowoczesne rozwiązania i najwyższa jakość wykonania wprowadzą do kuchni funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania oraz elegancję i styl. 
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe Bosch to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które chcą oszczędzić swój cenny czas. Nasze kuchenki wolnostojące lub z możliwością do zabudowy, to wielofunkcyjne urządzenia, które w łatwy i szybki sposób przygotują Twoje ulubione dania. Poczuj radość z gotowania!
PŁYTY GRZEJNE
Płyty grzejne Bosch zaprogramowane są w taki sposób aby ułatwić nam smażenie i gotowanie ulubionych posiłków. Regulacja temperatury, specjalne sensory oraz elastyczne strefy gotowania są pomocne w wykonywaniu kuchennych obowiązków. Mają nowoczesne wzornictwo, są bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu. 
OKAPY KUCHENNE
Okapy Bosch to urządzenia o wysokiej wydajności, montowane najczęściej między płytą grzewczą a szafkami kuchennymi. Różnorodna kolorystyka produktów, różne wymiary oraz funkcje spełnią oczekiwania nawet najbardziej użytkowników.  
ZMYWARKI
Zmywarki marki Bosch to przede wszystkim wygoda i komfort użytkowania. Dostępne są w szerokościach 45 i 60 cm. Zastosowane w nich programy oraz dodatkowe funkcje zapewniają doskonałe efekty mycia i suszenia naczyń. Oszczędzają nasz czas i pieniądze.
LODÓWKI
Lodówki Bosch to połączenie odpowiedniej pojemności, wysokiej funkcjonalności oraz niepowtarzalnego designu. Funkcje w jakie są wyposażone zapewniają świeżość produktów, które w niej przechowujemy. Dzięki wysokiej klasie energetycznej jakie posiadają są niezwykle energooszczędne. 
SZUFLADY GRZEJNE
Szuflady podgrzewające Bosch slużą do podgrzewania talerzy. Utrzymują w cieple przygotowane posiłki. Wyposażone w wygodne sterowanie, wykonane ze stali szlachetnej stanowią doskonałe uzupełnienie kuchennej zabudowy. Dzięki płycie grzejnej z hartowanego szkła są łatwe w utrzymaniu w czystości.  
PRALKI
Zadbaj o swoje ubrania z pralkami marki Bosch. Wystarczy wybrać automatcyzny program  aby otrzymać idealnie czyste pranie. Pralki są niezwykle wydajne dzięki specjalnym czujnikom, które wykrywają m.in. poziom zabrudzenia, rodzaj tkaniny oraz odmierzają ilość potrzebnej wody i detergentów. 
SUSZARKI
Z suszarkami Bosch oszczędzisz swój czas oraz jesteś uniezależniony od warunków atmosferycznych. Pranie już nie wymaga rozwieszania w łazience, dzięki temu zyskujesz więcej wolnej przestrzeni w domu. Suszarki wyposażone są w pompę ciepła, dzięki temu zużywają niewiele energii.