Amica IN. - design i technologia - Max Kuchnie
 Amica IN. - design i technologia - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Amica IN. - design i technologia

AMICA


Amica IN. - design i technologia

Marka Amica prezentując nową linię IN. udowodniła, że dobry design może iść w parze z najnowocześniejszymi technologiami. Gwarantują nie tylko najwyższą jakość gotowania, ale również wygodę czyszczenia bez wysiłku. Zapraszamy do świata inteligentnych i czystych rozwiązań. 

Linia Amica IN. wykorzystuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają pracę w kuchni. Sprzęty zachwycają również wyglądem, a na szczególną uwagę zasługują linie kolorystyczne. Trzy kolory: czarny, czyli black magic, biały - pure white oraz beżowo - złoty - manhattan beige są niewątpliwym wyróżnikiem linii. Doskonale wpasują się w każde wnętrze i dają duże możliwości przy urządzaniu kuchni. O estetyce kuchni decydują także rozwiązania związane ze sprzątaniem i czystością, na które chcemy poświęcać jak najmniej czasu. By to umożliwić, Amica w swoich piekarnikach zastosowała innowacyjne technologie: Pyrolizę oraz system Aquatlytic.

 

Pyroliza

To inteligentny program czyszczenia piekarnika, który w wysokiej temperaturze 490°C rozkłada tłuszcz i zanieczyszczenia na popiół. Jest niezwykle wygodnym i łatwym w obsłudze systemem automatycznego czyszczenia. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Program dostępny jest w trzech trybach czyszczenia odpowiadający poziomowi zabrudzenia piekarnika. Po zakończeniu procesu wystarczy przetrzeć jego wnętrze wilgotną szmatką. Proces czyszczenia jest w pełni bezpieczny , ponieważ front piekarnika został zabezpieczony podwójną szybą. Najdłuższy cykl czyszczenia trwa 150 minut, a jego koszt zaledwie dwa złote, więc Pyroliza to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też ekonomiczne. 

 

System Aqualytic

Amica w ofercie posiada również alternatywne rozwiązanie - system Aqualytic. Metoda ta skutecznie czyści piekarnik, działa zupełnie na innych zasadach. Wnętrze piekarników wyposażonych w ten system zostało pokryte specjalną emalią AquaRealEase, która działa podobnie jak teflon na patelniach. Powłoka ta jest niezwykle gładka, dzięki czemu minimalizuje przywieranie resztek jedzenia do ścianek. Aby dokładnie oczyścić piekarnik, wystarczy wlać na dno piekarnika 0,5l czystej wody i włączyć go na 30 minut ustawiając temperaturę 90° lub wlać wodę i włączyć funkcję  Clean na wyświetlaczu. W tym czasie wytworzy się para wodna, która znacznie zmiękczy zabrudzenia, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo łatwiejsze. wystarczy wilgotna szmatka, którą przetrzesz wnętrze piekarnika po zakończonym procesie czyszczenia, aby twój piekarnik lśnił czystości. Rozwiązania, które proponuje Amica, spodobają się nie tylko osobom zapracowanym, którym zależy na szybkim i skutecznym sprzątaniu piekarnika, ale także tym ceniącym nowoczesne rozwiązania w codziennym życiu. 

Więcej informacji o produktach i marce Amice na stronie www.amica.pl