Amica IN. Stylowa oprawa z inteligentnym wnętrzem -  Max Kuchnie
Amica IN. Stylowa oprawa z inteligentnym wnętrzem -  Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Amica IN. Stylowa oprawa z inteligentnym...

AMICA


Amica IN. Stylowa oprawa z inteligentnym wnętrzem.

Kuchnia jest sercem domu, gdzie toczy się życie całej rodziny. Dlatego powinna być nie tylko funkcjonalna, ale i wygodna, estetyczna i nowoczesna. Amica IN. - nowa linia inteligentnych sprzętów do zabudowy - sprosta wymaganiom tych, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania oraz elegancki design urządzeń. 

Inspirująca, innowacyjna, inteligentna

- tak w trzech słowach można określić nową, ekskluzywną linię Amica IN, w skład której wchodzą piekarnik, płyta, okap, zmywarka oraz lodówka. W stylowej oprawie ukrywa się inteligentne wnętrze, dzięki któremu przyrządzanie potraw stanie się prostsze. 

Wysmakowany, nowoczesny i elegancki - taki jest design nowej linii Amica IN., nawiązujący do światowych trendów w projektowaniu wnętrz. Trzy modne odcienie - black magic, manhatan beige oraz pure white - nadadzą charakteru nowoczesnym kuchniom bez względu na styl wykończenia. 

 

Piękno, które zachwyca

Nagrody przyznawane linii Amica IN. (iF Design Award, a także Red Dot Award w kategorii Product Design) jeszcze zanim urządzenia pojawiły się na rynku, potwierdzają wysokie kompetencje Amici w obszarze wzornictwa. Stylowa oprawa urządzeń nie tylko cieszy oko, ale ma również charakter użytkowy . Dekoracyjne podświetlanie zastosowane na froncie piekarnika IN 622 B informuje o cieple resztkowym wewnątrz piekarnika, zwiększając tym samym bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. 


Inspiracja płynie od kuchni i prowadzi do... inteligentnej kuchni

W nowej linii Amica IN. użyteczność i estetyka idą w parze z funkcjonalnością, zaspokajając potrzeby nowoczesnego użytkownika, sprawnie posługującego się internetem smartfonem, wykorzystującego rozmaite aplikacje. Inżynierowie nowej linii sięgnęli po możliwości jakie daje Internet Rzeczy i stworzyli ekosystem wzajemnie komunikujących się urządzeń. Dzięki temu okap automatycznie dostosowuje swoją pracę do ustawień płyty grzejnej, my zaś możemy spokojnie zająć się przygotowaniem potraw bez potrzeby kontrolowania wszystkich parametrów sprzętów.

Urządzeniami z nowej linii Amica IN. możemy sterować zdalnie. Kilka kliknięć wystarczy, aby włączać i wyłączać piekarnik, wybrać program pieczenia, ustawić odpowiednią temperaturę, czas pracy urządzenia. Kontrolę nad piekarnikiem możemy sprawować z dowolnego miejsca w domu lub będąc poza nim, bez potrzeby przerywania innych czynności. Taka funkcja zapewnia dodatkowo ogromny komfort psychiczny - po wyjściu z domu nie musimy się już zastanawiać, czy wszystkie sprzęty zostały wyłączone.

Kolejne z zastosowanych w piekarniku rozwiązań pozwoli jeszcze bardziej umilić chwile spędzone w kuchni. Dzięki zainstalowanym w piekarniku głośnikom i wykorzystaniu technologii bluetooth, piekarnik przemienia się w prawdziwe centrum rozrywki. 

Żyjemy coraz intensywniej. Lubimy piękno i harmonię i to właśnie takimi przedmiotami lubimy się otaczać. Doceniamy technologię, która ma nam pomóc w spełnianiu naszych potrzeb. Dziś staje sie ona integralną częścią domowej przestrzeni. 

Więcej informacji o produktach i marce Amica znajduje się na stronie www.amica.pl