Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni - Max Kuchnie
Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni.

AMICA


Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni.

Czajnik elektryczny to jeden z podstawowych elementów naszej kuchni. Bardzo często zastępuje on czajnik gazowy, ponieważ działa znacznie szybciej. Woda ugotowana jest w kilka chwil, a z jego pomocą możemy zaparzyć ulubioną kawę czy herbatę. Wybór idaelanego, któy będzie spełniał nasze oczekiwania, może okazać się wcale nie taki prosty.

Marka Amica przedstawia czajnik elektryczny KF5011. Należy on do grupy najczęściej używanych urządzeń AGD w każdej kuchni. Wyposażony w doskonałe technologie i parametry techniczne, z pewnością długo nam posłuży.

Unikalne technologie czajnika elektrycznego KF5011:


Kontroler Strix

Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera – czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najlepsze na rynku kontrolery firmy Strix! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to... oszczędność. Teraz możesz cieszyć się swoim czajnikiem dłużej!

 


Obrotowa podstawa 360°

Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! Teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie komfortowe – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie!


Easy Open

Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko możliwe! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i już masz łatwy dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania ułatwiają Ci życie na każdym kroku! 

 

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Przy urządzeniach elektrycznych, zwłaszcza w kuchni, podstawa to odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa czajniki Amica zostały wyposażone w specjalny system ochronny. Gdy temperatura w grzałce czajnika niebezpiecznie wzrośnie, ten wyłączy cały obwód. A gdy tylko odpowiednio się ochłodzi, sprzęt znów będzie gotowy do użycia! Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

Obudowa ze stali szlachetnej

Każdy szczegół ma znaczenie, gdy chodzi o elegancki i spójny wystrój kuchni. Dlatego obudowy czajników Amica wykonujemy z wyjątkowo wytrzymałej stali szlachetnej wysokiej jakości. Taki design nie tylko cieszy oko – zapewnia, że Twój czajnik będzie się idealnie komponować z innymi sprzętami o stalowym wykończeniu. Jest też praktyczny, bo wykorzystane materiały gwarantują Ci długą żywotność urządzenia. To styl i oszczędność w szlachetnej postaci!

 

Wyjmowany filtr antywapienny

Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać mało estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się podczas gotowania wapnia. Poprawia jej właściwości i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i lepszy smak wody w jednym!

 

Płaska grzałka

Podstawą dobrego czajnika jest dobra grzałka. Dlatego specjalną Płaską grzałkę umieściliśmy... tuż nad jego podstawą! Takie rozwiązanie sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać czajnik w czystości. Zaawansowana konstrukcja grzałki to też mniejsze zużycie prądu, czyli zaoszczędzone pieniądze. Komfort, czystość i oszczędność!

 

Gumowe nóżki

W kuchni często coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyposażone w gumowe nóżki! Taka konstrukcja wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni – nawet mokrej. Czajnik nie przemieszcza się, a Ty czujesz się bezpiecznie bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

 

Schowek na przewód sieciowy

Plątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani... bezpieczna. Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, że nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika. Niby drobiazg, ale w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa.

 

Dane techniczne

 • Kolor Inox malowany czarny
 • Moc 1850-2200 W
 • Pojemność 1,7 l
 • Przewód zasilający 0,7 m

Funkcje i cechy

 • Rodzaj obudowy: Korpus ze stali szlachetnej
 • Kontroler Strix
 • Płaska grzałka
 • EasyOpen
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Wyjmowany filtr antywapienny
 • Schowek na przewód sieciowy
 • Gumowe nóżki
 • Obrotowa podstawa 360°
 • Podświetlany włącznik

Więcej informacji o produktach i marce Amica znajduje się na stronie www.amica.pl