Duża pomoc dla różnorodnych potrzeb - Max Kuchnie
Duża pomoc dla różnorodnych potrzeb - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Duża pomoc dla różnorodnych potrzeb

Kategorie

AMICA


Duża pomoc dla różnorodnych potrzeb

Zaprojektowane tak, by zmieniać się w zależności od potrzeb użytkowników. Wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, dzięki którym możemy ograniczać zużycie energii. Eleganckie, a przede wszystkim funkcjonalne. Przedstawiamy wielkogabarytowe chłodziarko-zamrażarki Amica, które zachwycą swoim subtelnym designem, cichą pracą i dostępnością najnowszych technologii w zależności od różnorodnych potrzeb domowników.

Najnowszy model czterodrzwiowej lodówki marki Amica to urządzenie zaprojektowane specjalnie dla potrzeb dużych, wielopokoleniowych rodzin, organizatorów imprez okolicznościowych, a także użytkowników, którzy cenią sobie dodatkową przestrzeń w swojej kuchni. Wyróżnikami wolnostojącej chłodziarko-zamrażarki FY5169.3DFBX są przede wszystkim pojemność, elastyczność możliwości chłodzenia i zamrażania oraz wysoka higiena przechowywania produktów.

 

Wykorzystaj przestrzeń w zależności od potrzeb

 

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu CoolAdapt, komory chłodziarko-zamrażarki możesz dopasować do swoich potrzeb. Wyjeżdżasz na wakacje? Wyłącz główną komorę chłodziarki i zamień jedną komorę zamrażarki w pomniejszoną lodówkę! Dzięki temu znacznie zredukujesz rachunki za prąd, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na wakacyjne przyjemności. Dodatkowa część chłodząca przyda się również w sytuacjach, gdy potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania naszych produktów, które nie mieszczą się już w głównej części chłodziarki.

 

Użytkownicy mogą korzystać z czterech rozwiązań:

  • Tryb Rodzina (2 komory zamrażarki pełnią funkcje mrożące, a główna komora chłodziarki pełni funkcje chłodzące);
  • Tryb Party (1 komora zamrażarki pełni funkcję mrożącą, natomiast druga komora zamrażarki oraz główna komora chłodziarki pełnią funkcję chłodzącą);
  • Tryb Weekend (główna komora chłodziarki jest wyłączona, 1 komora zamrażarki pełni funkcje chłodzące, a druga komora pełni funkcje mrożące);
  • Tryb Wakacje (główna komora chłodziarki jest wyłączona, 2 komory zamrażarki pełnią funkcje mrożące).

 

W chłodziarko-zamrażarkach znajdzie się miejsce na każdy produkt, niezależnie od tego, czy umieszczamy w niej wysokie naczynia i garnki, szerokie patery lub okazałe owoce i warzywa. Przestrzeń chłodziarki pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni, a tym samym idealną organizację lodówki. Półki na butelki czy małe słoiki oraz podstawki na jajka pomogą Ci natomiast w szybkim sięgnięciu po produkty, których potrzebujesz najczęściej.

 

Zawsze smacznie i świeżo

 

Duża pojemność i możliwość dostosowania pracy lodówki według potrzeb to nie wszystko! Na straży świeżości, higieny i bezpieczeństwa stoją specjalne funkcje, które pomogą w wydłużeniu świeżości przechowywanych produktów oraz utrzymaniu naszego urządzenia w maksymalnej czystości i sterylności.

Specjalne światło ultrafioletowe UV Hygiene Technology w połączeniu z katalizatorem, ogranicza ilość bakterii odpowiedzialnych za rozkład żywności. Światło UV jonizuje też powietrze w chłodziarce, redukując nieprzyjemne zapachy. Takie rozwiązania sprawiają, że produkty przechowywane w lodówce są dłużej świeże, a Ty możesz rzadziej robić zakupy. I marnować mniej żywności! Dbałość o czystość i sterylność lodówki została wzmocniona również technologią Total NoFrost, która zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu i brak potrzeby rozmrażania. Stała temperatura ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii, dzięki czemu możemy cieszyć się nie tylko większą higieną, ale także dłuższą świeżością przechowywanych produktów!

 

Wiele okazji, jedna lodówka

 

Przełam pierwsze lody na imprezie z IceMakerem - użyj pokrętła, a kostki lodu same wypadną z foremek do praktycznego pojemnika. Kontroluj temperaturę oraz zużycie energii korzystając z Funkcji Wakacje, Super zamrażanie, Eco czy Super chłodzenie. Ciesz się prostą i intuicyjną obsługą parametrów poprzez SensorControl, czyli panel sterujący z czujnikami dotyku na drzwiach chłodziarki. To wszystko połączone z minimalistycznym, subtelnym designem sprawi, że wielkogabarytowa lodówka nie przerazi cię swoimi wymiarami, a znacznie ułatwi codzienne obowiązki, przygotowywanie się do wielkiej parapetówki, wyjątkowych urodzin czy rodzinnych świąt.