Elegancki design funkcjonalnego kuchennego AGD
Elegancki design funkcjonalnego kuchennego AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Elegancki design funkcjonalnego kuchennego AGD

Kategorie

AMICA


Elegancki design funkcjonalnego kuchennego AGD

Kuchnia jest sercem domu i wymagamy od niej nie tylko funkcjonalności, ale też modnego wyglądu. W domach obecnie królują minimalizm i prostota, ważne zatem, by sprzęt AGD odznaczał się eleganckim designem. Niezależnie od stylu urządzenia wnętrz czy wiodącej kolorystyki, z łatwością dopasujesz do swojej kuchni sprzęt Amica z linii STUDIO.

Stojąc przed wyborem domowego AGD zwracamy uwagę na jego parametry, funkcje czy wymiary, ale równie ważny jest wygląd zewnętrzny. Czy urządzenia mogą dodać wnętrzom klasy? Oczywiście, że tak! Eleganckie, wysokiej jakości szklane drzwi zastosowane w czarnych modelach do zabudowy z linii AMICA STUDIO przyciemniają i maskują wnętrze urządzeń, które nie zawsze chcemy eksponować. Minimalistyczny design tej linii produktów podkreślają subtelne białe sensory piekarnika, płyty indukcyjnej i kuchenki mikrofalowej.

 

Piekarnik parowy do zabudowy ED57545V STUDIO STEAM nie tylko prezentuje się stylowo – ale również pozwala, dzięki swoim funkcjonalnościom, cieszyć się smacznym i zdrowym posiłkiem. Dzięki funkcji FullSteam para równomiernie rozchodzi się w komorze piekarnika, a aromatyczne dania przygotowane są bez straty składników odżywczych. Gotowe programy parowe opracowane przez profesjonalnych kucharzy znajdują się na intuicyjnym i przejrzystym panelu, który krok po kroku doprowadzi Cię do celu. Bez pokręteł czy zbędnych nadruków, za to z wyjątkowo eleganckim wyświetlaczem LED posiadającym sensory podświetlające się dopiero po włączeniu. Wystarczy wybrać właściwą ikonę, by znaleźć odpowiednią funkcję, np. SlowCooking, która pozwala na powolne pieczenie w niskich temperaturach. Dzięki idealnie dobranym parametrom pieczenia i dozowania pary, Twoje dania będą jeszcze smaczniejsze i bardziej soczyste.

 

Przygotowanie posiłków każdego dnia ułatwi dopasowana do piekarnika płyta indukcyjna PIS6544PHTSU 2.0 STUDIO, która idealnie wkomponuje się w najbardziej wymagającą aranżację kuchenną. Dopracowana w każdym calu, z pasującymi, białymi detalami – delikatnymi nadrukami i sensorami umożliwiającymi sterowanie typu Slider, które zapewnia dokładną i płynną regulację każdego pola grzejnego niezależnie. Funkcja AutoBridge natomiast wykrywa duże naczynia i automatycznie łączy pola w strefę grzania odpowiadającą kształtowi naczynia. To sprawia, że rodzinny posiłek przygotujesz szybciej i bardziej efektywnie. Całości dopełnia kuchenka mikrofalowa do zabudowy AMMB25E5SGVBSTUDIO z sensorowym sterowaniem i otwieraniem drzwi. Dopasowany do piekarnika design i funkcjonalność, która sprawdzi się w każdym zadaniu. Przygotowanie ciepłego posiłku z zamrożonej potrawy? To możliwe! Zapomnij o posiłkach gorących tylko z zewnątrz, a zimnych w środku. Dzięki wieloetapowemu podgrzewaniu mikrofalówka najpierw rozmraża, a później podgrzewa w trakcie jego procesu – dla Twojej wygody i oszczędności czasu. Na równomierne podgrzanie całej potrawy pracuje MultiWave System, czyli kilka punktów emisji mikrofal.

 

Amica udowadnia, że projektując wymarzoną kuchnię nie trzeba iść na kompromis, a wysokiej klasy design sprzętu AGD do zabudowy może iść w parze z funkcjonalnością. W nowoczesnej i eleganckiej kuchni, z urządzeniami z linii Amica Studio wyposażonymi w biały wyświetlacz i przyciemnianą szybę, pyszne i zdrowe gotowanie to sama przyjemność.