Kuchenne AGD, które ułatwia codzienność - Max Kuchnie
Kuchenne AGD, które ułatwia codzienność - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Kuchenne AGD, które ułatwia codzienność

AMICA


Kuchenne AGD, które ułatwia codzienność

Badania pokazują, że najczęściej korzystamy w kuchni z użytecznych funkcji sprzętu AGD. Mamy swoje ulubione programy i nie zagłębiamy się w technologiczne gadżety lub cieszymy się nimi bardzo krótko. Nic więc dziwnego, że producenci sprzętów AGD, tacy jak Amica, projektując „po ludzku”, tworzą zupełnie nowe linie urządzeń gospodarstwa domowego, które są praktyczne, niezwykle intuicyjne i dopasowane do realnych potrzeb. Linie X-type i Q-type pomagają w opanowaniu kuchennej rzeczywistości. Jak?

Piekarniki z Amica BakingPro System® to nowe funkcjonalności, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o podniesieniu jakości wypieków. Precyzyjna dystrybucja ciepła, stabilna temperatura, najszybszy nagrzew na rynku (150°C w 3 minuty), pozwalają przygotować więcej, szybciej, lepiej i wygodniej. Możesz piec na kilku poziomach na raz, np. muffinki dla wygłodniałych domowników. Nowe piekarniki, takie jak piekarnik do zabudowy (ED57525B STUDIO PYRO), to także technologia SmellCatalyst - katalizator zapachu, który skutecznie wyłapuje tłuszcze oraz nieprzyjemne zapachy podczas pieczenia, by nie wydostawały się na zewnątrz. Ponadto piekarnik posiada funkcję czyszczenia pyrolitycznego, która wypala zabrudzenia w wysokiej temperaturze. Proces jest bezpieczny, tani, a przede wszystkim skuteczny i wygodny w obsłudze.

 

Płyty indukcyjne Amica są niezwykle intuicyjne. Dzięki funkcji Hob&Go wykrywają pole, na którym stawiany jest garnek, a następnie same je aktywują. Kwadratowe pola grzejne FlexiSpace zapewniają więcej miejsca na gotowanie i większą moc grzania. Funkcja CheckPot pozwala z łatwością sprawdzić, czy garnki są odpowiednie do gotowania na płycie indukcyjnej. Jeśli naczynie jest bardzo duże, funkcja AutoBridge połączy pola automatycznie, dzięki czemu na płycie zmieści się nawet spora brytfanka. Ciekawą opcją, skracającą czas gotowania, jest PowerBooster, dzięki któremu doprowadzimy wodę do wrzenia w mniej niż 3 minuty! Amica oferuje także 3 gotowe programy przydatne na co dzień: 42°C (temperatura idealna do topienia masła czy czekolady), 70°C (podgrzewanie zup i sosów) oraz 94°C (gotowanie makaronu lub ryżu). Z myślą o komforcie rodziców Amica wdrożyła do produktu ChildLock, a więc blokadę panelu sterowania, która uniemożliwia uruchomienie płyty lub zmianę jej ustawień małemu dziecku. 

 

Z pomocą w codziennych obowiązkach przyjdzie również pralka do zabudowy (AWBI6122LCB). Ten niepozorny sprzęt skrywa w sobie funkcjonale rozwiązania, które ułatwiają codzienność. Jednym z nich jest MaxLoad, który na wyświetlaczu LCD pokaże maksymalny załadunek – pełną pralkę (FUL), pół (HLF) lub liczbę kilogramów – nigdy więcej nie trzeba będzie zastanawiać się, nad ilością wkładanego prania. Skróć czas, dzięki czemu ubrania wypierzesz szybciej, ale równie skutecznie, co w tradycyjnym cyklu. Zyskujesz więcej czasu dla siebie i niższe rachunki za prąd. Do oszczędności dołoży się również klasa energetyczna sprzętu A++. Pralki Amica wyposażono również w program antyalergiczny oraz zabezpieczenie ChildLock, które przydadzą się w domu pełnym maluchów. I wszystko jest pod kontrolą!

 

Korzystanie z produktów zaprojektowanych z myślą o prawdziwych użytkownikach i ich rzeczywistych potrzebach pozwoli opanować kuchenną rzeczywistość i zaoszczędzić sporo czasu na to, co każdy z nas lubi najbardziej. Przekonaj się o tym na własnej skórze z urządzeniami marki Amica.