Kuchnia - miejsce domowych spotkań - Max Kuchnie
Kuchnia - miejsce domowych spotkań - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Kuchnia - miejsce domowych spotkań

AMICA


Kuchnia - miejsce domowych spotkań

Poranna kawa, rodzinne obiady czy kolacja z przyjaciółmi - kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, dlatego przy jej urządzaniu warto zadbać o to, by stanowiła harmonijną i przyjazną przestrzeń – zarówno dla domowników, jak i gości. W jaki sposób? Sprzęty pochodzące z jednej linii współgrają ze sobą nadając kuchni elegancki charakter. Urządzenia z linii INTEGRA to połączenie stylowego wyglądu z użytecznymi rozwiązaniami technologicznymi sprawiające, że w kuchni aż chce się przebywać, a gotowanie staje się łatwiejsze.

Sercem każdej kuchni jest piekarnik. Model EB7542 INTEGRA PYROLIZA zapewnia równomierne pieczenie dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz, którą łatwo ustawić za pomocą sensorowego programatora z wyświetlaczem LED.
 

Piekarnik wyróżnia również najwyższa jakość wykończenia. Jego powierzchnia pokryta jest powłoką Touch Free, dzięki której odciski palców są niewidoczne. Stylowy wygląd zapewniają także podświetlane pokrętła, które dzięki możliwości schowania sprawiają, że powierzchnia piekarnika jest idealnie gładka i łatwa w utrzymaniu czystości. Funkcja Pyrolizy pozwala równie prosto zadbać o wnętrze urządzenia – pod wpływem wysokiej temperatury wszystkie zabrudzenia zamieniają się w popiół, który wystarczy wytrzeć ściereczką, by piekarnik lśnił jak nowy.
 

Z piekarnikiem wspaniale komponują się pozostałe urządzenia z linii INTEGRA, takie jak np. płyta indukcyjna, której ponad-czasowa czerń prezentuje się elegancko w każdej kuchni! Innowacyjna funkcja Flexi Space pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni płyty i gotowanie w kilku garnkach w tym samym czasie. Dużym ułatwieniem dla osób, które chcą szybko przygotować potrawę jest funkcja Power Booster pozwalająca na znaczne zwiększenie mocy grzania i skrócenie czasu gotowania – wystarczą zaledwie 4 minuty, by podgrzać wodę do temperatury 100°C. Wszystkie zapachy bez trudu pochłonie okap, który stanowi także element dekoracyjny! Innowacyjny system szerokokątnego oświetlenia diodowego nadaje kuchni stylowy i przytulny wygląd!
 

Po gotowaniu wszystkie naczynia z łatwością zmieścimy do zmywarki, która jest niezwykle pojemna. Flexi Space to zestaw inteligentnych rozwiązań, dzięki którym przestrzeń wewnątrz zmywarki można dopasować do swoich potrzeb. Zarządzanie przestrzenią oraz dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space3 pozwalają zmieścić w środku więcej kompletów naczyń. Składane elementy w koszach umożliwiają umieszczenie w nim garnków i patelni, a dzięki syste¬mowi Up & Down regulacja górnego kosza jest możliwa nawet przy jego pełnym załadunku.
 

Idealne uzupełnienie kuchni stanowi wy¬soka i smukła lodówka. Zastosowana w niej technologia No Frost zapewnia ciągły obieg chłodnego powietrza, dzięki czemu na każdej półce panuje taka sama temperatura, a produkty zachowują świeżość na dłużej!

Harmonijna i dobrze urządzona kuchnia stanie się miejscem, w którym wszyscy będą chętnie spędzali czas. Dlatego warto poświęcić dużo uwagi przy jej projektowaniu, tak żeby zarówno sprzęt AGD, jak i meble zostały wybrane zgodnie z indywidualnymi upodobaniami wszystkich domowników. Tylko w ten sposób będziemy czuli się dobrze w miejscu, w którym spędzamy dużo czasu.

Więcej informacji o produktach i marce Amica znajduje się na stronie www.amica.pl