Linia X-TYPE - Użyteczna technologia w twojej kuchni - Max Kuchnie
Linia X-TYPE - Użyteczna technologia w twojej kuchni - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Linia X-type - Użyteczna technologia w twojej...

AMICA


Linia X-type - Użyteczna technologia w twojej kuchni

Amica X-type to praktyczne, niezwykle intuicyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które pomogą opanować kuchenną codzienność, pozwolą optymalnie wykorzystać czas i przyjemniej spędzić go w kuchni. Przy ich tworzeniu eksperci Amica uwzględnili wyniki badań, do których zaproszono konsumentów po to, by poznać ich prawdziwe potrzeby i stworzyć urządzenia, które na nie odpowiedzą.

Linia X-type to pełna linia sprzętów oraz przełomowe w branży udogodnienia, a wśród nich: automatycznie otwierane piekarniki, piekarniki parowe, okapy sterowane gestem, intuicyjne płyty grzejne, piekarniki kompaktowe 2 w 1, szuflady grzejne, chłodziarki do wina, innowacyjne zmywarki i lodówki z systemem zarządzania przestrzenią.

Amica BakingPro System™ i OpenUp!™ 

BakingPro System™ to system, który gwarantuje nową jakość pieczenia. Dzięki nowej konstrukcji piekarnika i funkcjom takim jak precyzyjna dystrybucja ciepła, stabilna temperatura, szybki nagrzew (150°C w 3 minuty), równomierne pieczenie na kilku poziomach czy pojemność XXL, można przygotować więcej, szybciej, lepiej i wygodniej. Kolejna funkcja, a zarazem absolutna nowość - OpenUp!™ – automatyczne otwieranie drzwi piekarnika, ułatwi życie wszystkim użytkownikom piekarników. Amica zna codzienne potrzeby konsumentów, więc wie, że gdy trzymamy w rękach blachę z pieczenią lub ciastem, często przydałby się ktoś, kto otworzy piekarnik.

Teraz wystarczy delikatnie dotknąć uchwytu - nawet łokciem – a drzwi piekarnika automatycznie otworzą się same. To wygoda, komfort, bezpieczeństwo i przemyślane rozwiązanie, które podnosi ergonomię korzystania z piekarnika.


Sterowanie gestem

Okap sterowany gestem nie wymaga dotyku ani pilota. Wystarczy ruch dłoni, by uruchomić okap, zmienić jego moc czy włączyć światło. Przełomowe rozwiązanie, dzięki któremu mamy jeszcze mniej sprzątania – nigdy więcej śladów po palcach na okapie.


Amica SpaceManagement System™

Lodówki Amica z linii X-type ułatwiają zarządzanie przestrzenią i właściwe przechowywanie produktów. Z kolorowymi szufladami segregowanie produktów w zamrażarce staje się prostsze: szara przeznaczona jest do mrożonek z owoców i warzyw oraz na lody, grafitowa do pierogów, frytek, pizzy i zamrożonego chleba, natomiast czerwona do mięsa i ryb. Bambusowa dwustronna deska do wina i serów to bardzo praktyczne wyposażenie: można na niej przechowywać produkty w lodówce i podawać je na stół, nie przekładając na talerz. Sprytnym patentem jest również SnackBox – ruchome pudełko z uchylnym wiekiem, które można dowolnie przesuwać na drzwiach lodówki, idealne do chłodzenia wymagających tego np.: leków i kosmetyków lub po prostu przekąsek. To tylko wybrane sprzęty i funkcjonalności linii X-type, które zasługują na uwagę nawet najbardziej wymagających osób, ceniących sobie nie tylko spójny design, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązania, które ułatwiają życie na co dzień.