Nowa linia Amica Q-Type - Max Kuchnie
Nowa linia Amica Q-Type - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Nowa linia Amica Q-type - elegancja w każdym...

AMICA


Nowa linia Amica Q-type - elegancja w każdym wydaniu

Linia Q-type to najwyższej jakości wykończenie, użyteczne rozwiązania i wyjątkowa dbałość o detale – dla najbardziej wymagających użytkowników. Odkryj elegancję minimalistycznego designu!

Linia Q-type to pełna linia sprzętów oraz przełomowe w branży udogodnienia. Piekarniki z BakingPro System™ pieką lepiej, czyszczą się same i eliminują przykre zapachy. Ponadto można nimi sterować za pomocą smartfona. Płyty gazowe wyposażono w precyzyjną kontrolę płomienia FlameControl, dzięki czemu już nic się nie przypali ani nie wykipi. Q-type to także większa wydajność okapów dla jeszcze szybszego pochłaniania zapachów. Rozwiązania w zmywarkach gwarantują perfekcyjne zmywanie przy minimalnej obsłudze. Dzięki lodówkom Q-type możemy zapomnieć o rozmrażaniu, bo w zamrażarce już nigdy nie pojawi się szron. Przy tworzeniu wszystkich tych sprzętów projektanci Amica uwzględnili wyniki badań, do których zaproszono konsumentów, aby poznać ich prawdziwe potrzeby i stworzyć urządzenia, które na nie odpowiedzą.

 

Amica BakingPro System™ dla perfekcyjnych wypieków

BakingPro System™ to system, który gwarantuje nową jakość pieczenia. Dzięki nowej konstrukcji piekarnika i funkcjom takim jak precyzyjna dystrybucja ciepła, stabilna temperatura, szybki nagrzew (150°C w 3 minuty), równomierne pieczenie na kilku poziomach czy pojemność XXL, można przygotować więcej, szybciej, lepiej i wygodniej.

OpenUp!™ – automatyczne otwieranie piekarnika

Na szczególną uwagę zasługuje absolutna nowość, która ułatwi życie wszystkim użytkownikom piekarników – funkcja OpenUp! ™. Innowacyjne rozwiązanie sprawia, że dzięki specjalnej konstrukcji rączki drzwiczki otwierają się same. Wystarczy delikatnie dotknąć uchwytu, np. łokciem, a piekarnik otworzy się automatycznie. Przełomowe udogodnienie w niespotykany dotąd sposób podnosi ergonomię korzystania z piekarnika i ułatwia kuchenną rzeczywistość.

FlameControl - większa precyzja to większa wydajność

Płyty z FlameControl posiadają aż 9 poziomów precyzyjnej kontroli mocy. Gotujesz, dusisz, podgrzewasz czy smażysz – możesz idealnie dopasować wielkość płomienia do rodzaju przygotowywanych dań. Poziomy 6-7 są optymalne do gotowania warzyw, a 8-9 do smażenia mięsa czy ryb. Dostosowujesz wielkość płomienia do swoich potrzeb i optymalnie wykorzystujesz energię! Na efektywność gotowania wpływają też płaskie palniki. Nad szklaną powierzchnię wystaje tylko górna część palnika, co zwiększa efektywność grzania i ułatwia utrzymanie płyty w czystości. Brud nie wnika więc w głąb palnika. Palnik Booster to większa moc i krótszy czas gotowania przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych w potrawie! Wygodne w użytkowaniu i w pełni bezpieczne – takie właśnie są płyty gazowe Amica.