NOWOCZESNA KUCHNIA Amica. Serce każdego domu - Max Kuchnie
NOWOCZESNA KUCHNIA Amica. Serce każdego domu - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA NOWOCZESNA KUCHNIA. Serce każdego domu

AMICA


NOWOCZESNA KUCHNIA. Serce każdego domu

Sprzęty kuchenne to już nie tylko zwykłe urządzenia spełniające swoje podstawowe zadania, takie jak pieczenie czy zmywanie. Coraz częściej to wszechstronni kuchenni pomocnicy, którzy dzięki swoim użytecznym funkcjom sprawiają, że gotowanie jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Wszechstronne i nowoczesne AGD

Piekarniki z linii INTEGRA zapewniają szeroki zakres temperatur (od 30°C do 280°C) oraz równomierne pieczenie. Rozwiązania te gwarantują doskonałe efekty kulinarne i sprawią, że każdy może zostać szefem kuchni. System Aqualytic, który jest dostępny w wybranych modelach piekarników Amica, pozwala na utrzymanie urządzenia w czystości. Wystarczy na blachę piekarnika wlać 0,5l wody i skorzystać z funkcji Clean. Kolejnym ułatwieniem czyszczenia zastosowanym w niektórych modelach piekarników jest Pyroliza. Szybko i skutecznie usunie wszystkie zanie¬czyszczenia bez zaangażowania ze strony domowników. Zamiast tracić czas na mo¬zolne czyszczenie piekarnika, można go spędzić z rodziną lub przyjaciółmi.
 

Nowoczesne AGD to jednak nie tylko piekarniki. Linia INTEGRA obejmuje również okapy, które wyposażono m.in. w sterowanie sensorowe. Rozwiązanie to pozwala na intuicyjne sterowanie urządzeniem i szybki dostęp do wielu zaawansowanych funkcji, w tym np. funkcji czasowego wyłączenia. Sprzęty te są bardzo ciche, dzięki czemu odgłosy pracującego urządzenia nie będą przeszkadzały, nawet jeśli kuchnia połączona jest z salonem.
 

Technologia No Frost zastosowana w chłodziarce sprawia, że dzięki ciągłemu obiegowi chłodnego powietrza na każdej półce wewnątrz lodówki panuje taka sama temperatura. Dodatkowo stała kontrola poziomu wilgotności pozwala zminimalizować ryzyko rozwoju bakterii i zachować świeżość produktów na dłużej. Obieg chłodnego powietrza sprawia, że wewnątrz zamrażarki nie gromadzi się szron i lód. Dzięki temu produkty zachowują swoje naturalne właściwości. W trosce o zachowanie najwyższej jakości produktów lodówki są wyposażone m.in. w pojemnik Fresh Zone, przeznaczony do przechowywania mięsa czy ryb oraz pojemnik Vit Control do przetrzymywania warzyw i owoców.
 

Jeszcze więcej możliwości

Płyta indukcyjna PI6544STK ma blokadę pól grzejnych, która chroni przed uruchomieniem płyty przez dzieci. Płyta jest również wyposażona w szereg użytecznych rozwiązań, które sprawiają, że gotowanie staje się łatwiejsze. Funkcja Flexi Space pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię, na której gotujemy, funkcja Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedno oraz funkcja Power Booster, zwiększająca moc grzania, pozwala na szybsze przygotowanie potraw bez utraty substancji odżywczych.
 

Zmywanie na najwyższym poziomie

Po spotkaniu z rodziną czy znajomymi, oprócz miłych wspomnień, zostaje nam jeszcze stos brudnych talerzy, garnków czy sztućców. Zmywarki Amica mają system inteligentnych rozwiązań Flexi Space, dzięki którym ich przestrzeń można maksymalnie wykorzystać. Dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space 3 pozwala zmieścić w środku więcej kompletów naczyń, składane elementy w koszach umożliwiają umieszczenie w nich dużych garnków i patelni, a dzięki systemowi Up & Down regulacja górnego kosza jest możliwa nawet przy pełnym załadunku.

Zmywarki Amica gwarantują doskonały efekt zmywania. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu trzech niezależnych poziomów natrysku. To rozwiązanie sprawia, że woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Ramiona środkowe i dolne obracają się w przeciwnych kierunkach, a za sprawą dodatkowej górnej dyszy natryskowej mycie naczyń ułożonych w górnym koszu jest jeszcze bardziej efektywne.

Więcej informacji o produktach i marce Amica na stronie www.amica.pl