Pora na parę!
Pora na parę!
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

Kategorie

AMICA


Pora na parę!

Czas na wypróbowanie nowych przepisów i eksperymenty w kuchni! Chcąc stale kierować się wyjątkowym smakiem i aromatem przygotowywanych potraw oraz zyskiwać mnóstwo energii z domowych posiłków, piekarniki z funkcją pary marki Amica pomogą nam w codziennej pracy i sprawią, że stanie się ona szybka, przyjemna i bezproblemowa.

Dotychczas gotowanie na parze kojarzyło się wyłącznie ze specjalnymi garnkami i urządzeniami, które przez większość roku zajmowały przestrzeń w szafkach kuchennych i były rzadko używane. Amica udowadnia, że pieczenie i gotowanie z wykorzystaniem programów parowych nie musi być pracochłonne ani niesmaczne – wraz z wykorzystaniem piekarnika FullSteam ED57545V STUDIO STEAM w prosty sposób przygotujemy posiłki dla całej rodziny na każdą porę dnia, które zachwycą nas swoim smakiem, konsystencją oraz idealnie równomiernym wypieczeniem. Inwestycja w  piekarnik parowy to także oszczędność pieniędzy oraz miejsca w kuchni, których nie musimy już przeznaczać na nowe urządzenie – tutaj wszystkie funkcje mamy w jednym sprzęcie domowym!

 

Para – buch, wypieki – w ruch!

 

Elektryczny piekarnik z gotowymi programami parowymi pomoże nam wejść do świata pełnego pulchnych i wilgotnych serników, idealnie wypieczonego i soczystego mięsa oraz dań, które po podgrzaniu z dodatkiem pary smakują tak, jak od razu po przygotowaniu. Opracowane przez profesjonalnych kucharzy programy dobiorą za nas odpowiednie parametry pieczenia i dozowania pary do danej potrawy. Z ich pomocą w łatwy sposób zadebiutujemy z domowym chlebem, poddamy pasteryzacji kiszonki i przetwory oraz ugotujemy popisowego kurczaka metodą sous vide. Te wygodne, jak i intuicyjne rozwiązania wspomogą nas w codziennych eksperymentach jak i dopracowaniu znanych nam potraw.

Ale jak to działa…? Piekarnik parowy posiada specjalny generator, który dozuje parę i sprawia, że rozchodzi się ona równomiernie w całej komorze podczas całego procesu pieczenia. Dzięki temu rozwiązaniu możemy cieszyć się niezwykle soczystymi i  pełnymi smaku daniami, wilgotnymi ciastami oraz wyrośniętym, chrupiącym pieczywem. Wystarczy wlać wodę do zamontowanej na panelu piekarnika szufladki, by móc korzystać z dostępnych funkcji wykorzystania pary w swoich potrawach.

Nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć eksperymenty kulinarne! Glazurowany kurczak z amerykańskim sosem BBQ, wolno gotowana karkówka w sosie własnym „demi glace”, fritatta z kukurydzą, ratatouille a może crème brulee z owocami? Nie ma sprawy! Wszystkie potrawy zyskają dodatkowe dopieszczenie dzięki wykorzystaniu pary. To naprawdę proste!

 

Pomocny dla każdego

 

Nowa, powiększona konstrukcja komory to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła i stałej temperatury podczas pieczenia, co przekłada się na wyjątkowo pyszne i soczyste wypieki. Zfunkcją szybkiego nagrzewania osiągniemy temperaturę 150°C w zaledwie 3 minuty! Technologia miękkiego domykania drzwi oraz zamontowane prowadnice teleskopowe z funkcją STOP zadbają o maksymalne bezpieczeństwo wszystkich domowników. Z takim pomocnikiem bez trudu przygotujemy wszystkie zaplanowane potrawy, a dzięki temu zyskamy więcej czasu na relaks i przyjemności z najbliższymi.