Przepis na funkcjonalną kuchnię - Max Kuchnie
Przepis na funkcjonalną kuchnię - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Przepis na funkcjonalną kuchnię

AMICA


Przepis na funkcjonalną kuchnię

Ostatnie miesiące udowodniły nam, że nasze domy i mieszkania to wielofunkcyjne przestrzenie, które w mig mogą ewoluować w biuro, szkołę, siłownię czy ulubioną restaurację. Jak nigdy doceniliśmy swoje cztery kąty, które w kryzysowej sytuacji stały się naszym życiowym centrum dowodzenia i bezpieczną ostoją. Dziś, kiedy na pozór wszystko wraca do normy, my czujemy się inaczej. Cieszymy się z małych rzeczy, chętnie spędzamy czas z bliskimi i bardziej doceniamy sprzęty gospodarstwa domowego, które każdego dnia ułatwiają i uprzyjemniają nasze życie.

Szybkie i sprawne domowe wypieki

Nic nie kojarzy się z domem tak, jak roztaczający się dookoła zapach domowego ciasta. Nowoczesny i funkcjonalny piekarnik do zabudowy Amica ED57525B STUDIO PYRO pozwala na sprawne przygotowywanie domowych smakołyków. Wyposażone w BakingPro System® urządzenie zapewnia precyzyjną dystrybucję ciepła, stabilną temperaturę oraz równomierne pieczenie na kilku poziomach. Najmniej przyjemną częścią domowego gotowania jest sprzątanie – na szczęście piekarnik Amica rusza z odsieczą miłośnikom wypieków! Urządzenie oferuje automatyczny proces pyrolitycznego czyszczenia (komora piekarnika nagrzewa się do 480 stopni, resztki i zabrudzenia spalają się na popiół), który szybko, sprawnie i bez wysiłku czyści piekarnik na błysk. Zaoszczędzony czas najlepiej przeznaczyć na spotkanie z najbliższymi!

 

Wszystko na miejscu

Robienie większych zakupów to ogromne ułatwienie w codziennym biegu. Produkty spożywcze wymagają jednak sporej ilości miejsca oraz przechowywania w odpowiednich warunkach i temperaturach. Chłodziarko - zamrażarka do zabudowy Amica BK3235.ADFOMAA z innowacyjnym 3-strefowym systemem chłodzenia Amica Cool- Managment System umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza w różnych częściach lodówki, dzięki czemu produkty są dłużej świeże i zachowują swoje wartości odżywcze. Na naszej liście zakupów często znajdują się artykuły spożywcze wymagające specjalnego traktowania – świeża ryba, mięso czy miękkie delikatne owoce muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. Chłodziarko-zamrażarka Amica jest wyposażona w innowacyjną szufladę AdaptZone, która pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury (od -3 do +3 stopni Celsjusza), dzięki czemu wymagające produkty cieszą się świeżością znacznie dłużej.

 

Brudne naczynia w komplecie

Brudne naczynia piętrzące się na blacie to kuchenny koszmar! Wybawieniem jest zmywarka do zabudowy Amica DIV435ABZO STUDIO, która dzięki funkcji MaxiSpace3 oraz Systemowi Up&Down pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz komory. Praktycznymi ułatwieniami jest zarówno system TurboDrying, dzięki któremu naczynia są suche i lśniące, jak i umieszczona u dołu zmywarki dioda, która sygnalizuje pracę urządzenia.

Domowy szef kuchni

 

Domowy szef kuchni

W ostatnim czasie domowa kuchnia musiała zastąpić nam ulubioną restaurację. Samodzielne pichcenie wymaga jednak odpowiedniego sprzętu – wygodna płyta gazowa Amica PGCD6111APFB STUDIO, dzięki wysuniętemu do przodu palnikowi i powierzchni ExtraSpace, pozwala na przygotowanie potraw dla dużej ilości osób. 9-stopniowy poziom regulacji mocy pozwala na większą kontrolę temperatury i optymalne wykorzystanie energii. Nieodłącznym kompanem dla płyty gazowej jest okap. Okap wyspowy Amica OWC4445BP to gwarancja szybkiego i sprawnego eliminowania zapachów – sprzęt został wyposażony w nowoczesne i efektywne turbiny, które odpowiadają za świetną wydajność, oprócz tego urządzenie oferuje funkcję czasowego wyłączenia – po nastawieniu odpowiedniego czasu sprzęt wyłącza się sam.

 

Urządzenia marki Amica są doskonałym i niezawodnym kompanem każdego zabieganego dnia. W końcu funkcjonalna kuchnia nie może obejść się bez wygodnych i innowacyjnych sprzętów gospodarstwa domowego, które ułatwiają i uprzyjemniają naszą codzienność.