Skuteczna higiena w nowoczesnych zmywarkach - Max Kuchnie
Skuteczna higiena w nowoczesnych zmywarkach - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Skuteczna higiena w nowoczesnych zmywarkach

Kategorie

AMICA


Skuteczna higiena w nowoczesnych zmywarkach

W czasach wzmożonej troski o nasze zdrowie warto pamiętać nie tylko o odpowiedniej higienie naszych rąk, ale również wziąć pod lupę czystość przedmiotów, urządzeń i naczyń, z których korzystamy każdego dnia. Regularne dezynfekowanie talerzy, kubków czy sztućców nie musi być czasochłonnym i męczącym obowiązkiem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zmywarkach marki Amica maksymalna higiena naczyń i samej zmywarki staje się łatwa i bezproblemowa!

Producenci sprzętu AGD stale odpowiadają na potrzeby użytkowników. Nowe urządzenia oferują szereg udogodnień, które znacząco poprawiają jakość pracy w kuchni, a także sprzyjają dbałości o odpowiednią czystość, co finalnie wpływa na zdrowie wszystkich domowników. Zmywarki marki Amica to niezastąpieni sojusznicy, którzy zapewnią nam idealne usunięcie zabrudzeń, jak również maksymalną sterylność wszystkich naczyń.


Efektywne zmywanie i pełna higiena

 

Nowe zmywarki DIM68C9EBVi STUDIO oraz DIM48C10EBVi STUDIO marki Amica to innowacyjne urządzenia, dzięki którym wprowadzimy do swoich domów niezwykłą czystość. Technologia UV Hygiene Technology, dzięki zastosowaniu promieniowania ultrafioletowego, likwiduje wirusy i bakterie z naczyń oraz wnętrza zmywarki. Po otwarciu drzwi światło UV wyłącza się automatycznie, dzięki czemu korzystanie z niego jest dla nas w pełni bezpieczne. Zaawansowany system generowania pary to
sposób na higienicznie czyste i idealnie dosuszone naczynia. Funkcja SteamPower Pro pozwala na dwukrotne użycie pary w celu skuteczniejszego domycia zabrudzeń. Za pierwszym razem rozmiękcza ona zaschnięte naczynia, dzięki czemu efektywność zmywania jest znacznie wyższa. Użyta drugi raz przed końcem cyklu powoduje, że naczynia są zdezynfekowane i lśniące.

 

Intuicyjne programy na różne potrzeby

 

Rodziny z dziećmi oraz ci z nas, którzy cenią sobie maksymalne bezpieczeństwo i sterylność mogą skorzystać z Programu Higiena+. Wybierając ten tryb, woda podgrzewana jest do temperatury 70 stopni Celsjusza, dzięki czemu nawet bardzo zabrudzone naczynia będą zawsze higienicznie czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Program Autoczyszczenie zapewni natomiast nie tylko dezynfekcję całej zmywarki wnętrza, filtrów, koszy), ale także zwiększy jej żywotność - funkcja CleanReminder przypomni o konieczności włączenia programu co 20 cykli zmywania. Filtr pokryty specjalną antybakteryjną powłoką AntiBacteria Filter zapewni eliminację patogenów oraz redukcję nieprzyjemnych zapachów. Taki zestaw to gwarancja czystej i sterylnej zmywarki na długie lata!

 

Nowoczesne funkcje i udogodnienia

 

Marka Amica w swoich nowych zmywarkach odpowiada na różnorodne potrzeby klientów oraz stawia na wielofunkcyjność i innowacje. Nowoczesny silnik bezszczotkowy SilentDrive 3.0 zapewnia cichą pracę zmywarki, efektywność zmywania nawet przy krótkich programach oraz mniejszy pobór energii i dłuższą żywotność urządzenia. To oznacza mniejsze rachunki za prąd oraz równie wydajną pracę. OptiTime Pro pozwoli na skrócenie czasu, aby szybciej umyć naczynia lub
na jego wydłużenie dla skuteczniejszego domycia trudnych zabrudzeń. Wskaźnik EcoBar natomiast w czytelny sposób wskaże przybliżone zużycie energii i wody dla wybranego programu, co pozwoli na dobór parametrów do aktualnych potrzeb.
Zmywarka pracuje, a my zapomnieliśmy dołożyć kubek po kawie lub talerz? Dzięki
funkcji Add+ bezpiecznie dodamy naczynia podczas cyklu zmywania z gwarancją
ich efektywnego umycia. Niebieska dioda BlueDot+ poinformuje nas, czy zmywarka
pracuje (światło ciągłe) oraz w którym momencie można dołożyć zapomniane naczynia (światło miga).

 

Kiedy stawiamy na maksymalną higienę, czyste i idealnie dosuszone naczynia oraz zależy nam na kontroli rachunków, nowe zmywarki marki Amica odhaczają wszystkie punkty i stają się obowiązkowym elementem naszych kuchni. Zmywarki sprawdzą się zarówno w większych, jak i mniejszych przestrzeniach, dzięki czemu każdy z nas może korzystać z ich nowoczesnych funkcjonalności oraz skutecznych programów. To gwarancja wyjątkowej czystości na wyciągnięcie ręki!

 

Sprawdź również pozostałe produkty marki Amica, aby jeszcze bardziej cieszyć się swoją kuchnią.