Użyteczne rozwiązania w ofercie kuchennego AGD - Max Kuchnie
Użyteczne rozwiązania w ofercie kuchennego AGD - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD AMICA Użyteczne rozwiązania w ofercie kuchennego AGD

Kategorie

AMICA


Użyteczne rozwiązania w ofercie kuchennego AGD

Nasze domy są wyposażane w coraz większą ilość elektroniki i ten proces nie omija kuchni. W takim tempie wdrażania innowacji w produktach, w ciągu kilku lat, kuchnie mogą stać się istnymi centrami dowodzenia zarządzanymi z kanapy za pomocą aplikacji. Dlatego dziś, stojąc przed wyborem domowego AGD, warto zastanowić się, które sprzęty rzeczywiście gwarantują nam wsparcie w kuchennej codzienności. Wyposażone w nowe funkcjonalności płyty gazowe 2.0 i innowacyjne produkty z linii X-type marki Amica są tak zaprojektowane, żeby ułatwiać życie, a nie je komplikować.

Osoby, które cenią sobie użyteczność, wygodę i styl mogą wybierać produkty z linii
Amica X-type, które będą stanowiły idealne wyposażenie każdej kuchni. Jednym z nich jest elektryczny piekarnik do zabudowy (ED37615B STUDIO OPENUP) dostępny
w kolorze czarnym z refleksyjną szybą i podświetlanymi, chowanymi pokrętłami, które są wygodne w użyciu i nadają mu nowoczesnego wyglądu.

 

Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale także odpowiedniego piekarnika. Ten model wyposażono w Amica BakingPro System®, czyli zaprojektowaną na nowo konstrukcję komory piekarnika, w której pieczemy więcej, szybciej i lepiej. Piekarnik gwarantuje odpowiednią dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całej komorze, co umożliwia równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie i perfekcyjne przygotowanie nawet najdelikatniejszych ciast, takich jak na przykład suflet. Ponadto piekarnik ma pojemne blachy i aż 77 litrów pojemności, dzięki czemu zmieści się w nim nawet największa pieczeń dla całej rodziny lub ponad 100 muffinek jednocześnie. Co więcej, nie trzeba już pamiętać, żeby wcześniej go włączyć – nagrzewa się do 150 stopni tylko w 3 minuty.  Równie użyteczną funkcjonalnością jest automatyczne otwieranie drzwi OpenUp!®. Dzięki niej problem zajętych rąk podczas gotowania zniknie i nawet kiedy w pobliżu nie będzie nikogo, kto mógłby nam pomóc, poradzimy sobie sami – wystarczy lekko dotknąć drzwiczek i… gotowe! Piekarnik otworzy się sam, a my bez problemu będziemy mogli włożyć do środka dwie potrawy na raz. Nie spędzimy także dużo czasu na czyszczeniu, gdyż urządzenie czyści się katalitycznie.

 

Produktem, który również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników są nowe płyty gazowe 2.0 od Amica, dostępne już w sprzedaży. Dzięki wdrożeniu w nich rozwiązań dostępnych do tej pory dla posiadaczy płyt indukcyjnych, użytkownicy mają teraz dowolność wyboru pod kątem funkcjonalności między płytami gazowymi, a indukcyjnymi. Udogodnienia wprowadzono w trzech obszarach, które znacząco poprawią komfort pracy w kuchni. Funkcje takie jak Timer, FlameControl czy ExtraSpace będą teraz wsparciem w gotowaniu także dla zwolenników płyt gazowych. Funkcja Timer jest gwarancją ugotowania jajka, ryżu czy makaronu zawsze „w punkt” – wystarczy ustawić czas, po którym płyta sama wyłączy palnik i sygnałem dźwiękowym poinformuje o zakończonym procesie. Szczególnie docenią ją osoby zabiegane, które często zapominają o tym, że trzeba wyłączyć palnik - z płytą gazową 2.0 już nie ma potrzeby martwienia się o czas. Projektanci nowych płyt zadbali również o ExtraSpace, czyli zwiększenie odległości pomiędzy palnikami, przy zachowaniu standardowych rozmiarów płyty i możliwość kontroli mocy palników na aż 9 poziomach, dzięki funkcjonalności FlameControl.

 

Amica wdraża w swoich produktach przełomowe rozwiązania, które są bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby użytkowników kuchennego AGD.