Pranie z użyciem pary? Siła i delikatność w jednym! - Max Kuchnie
Pranie z użyciem pary? Siła i delikatność w jednym! - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD BEKO Pranie z użyciem pary? Siła i delikatność w...

BEKO


Pranie z użyciem pary? Siła i delikatność w jednym!

Skuteczne usuwanie plam bez użycia dodatkowych detergentów i obaw o bezpieczeństwo tkanin jest możliwe. Dzięki nowoczesnej technologii Steam Cure w pralkach Beko zapomnisz o namaczaniu i odplamianiu ubrań przed wrzuceniem ich do pralki. Technologia Steam Cure działa na początku cyklu lub pod koniec prania. To sprawia, że ubrania są nie tylko idealnie czyste i świeże, ale także przyjemne w dotyku i pozbawione uporczywych zagnieceń.

Usuwanie plam i odświeżanie

Strumień pary uruchomionej na początku prania zmiękcza nawet silne zabrudzenia i ułatwia ich skuteczne usuwanie. Co więcej, to ekologiczne rozwiązanie, które nie wymaga użycia dodatkowych detergentów. Steam Cure sprawdza się także, gdy tkaniny wymagają jedynie odświeżenia, np. koszula po szybkim spotkaniu czy odzież sportowa. Gorąca para szybko i skutecznie pozbawi ubrania niepożądanych zapachów.

 

Tkaniny bez zagnieceń

Para dodana pod koniec prania sprawia, że ubrania są lekkie, miękkie i pozbawione zagnieceń i powracają do swojego właściwego kształtu. Tkaniny wyjęte z pralki najczęściej nie wymagają już użycia żelazka. Jeśli jednak jest to konieczne, prasowanie jest szybsze i łatwiejsze niż w przypadku tkanin po tradycyjnym praniu.

 

Bezpieczeństwo dla ubrań

Technologia Steam Cure pozwala zaoszczędzić czas i domowy budżet, a co najważniejsze, jest bezpieczna dla ubrań. Para silnie działa na plamy i zagniecenia, ale nie niszczy włókien – rozluźnia je, pozwalając wrócić tkaninom do swojego właściwego kształtu i nadaje im lekkość. 

 

Dodaj Ubranie

Świeżo poplamiona koszulka czy zapomniany koc? Dzięki technologii Dodaj Ubranie nie musisz czekać do następnego prania. Kolejną, nawet dużą rzecz, możesz wrzucić przez większą część trwającego cyklu.

 

Aplikacja HomeWhiz

Dzięki aplikacji w telefonie lub tablecie możesz zarządzać praniem przez Bluetooth. Z HomeWhiz włączysz lub zatrzymasz pranie, ustawisz przypomnienia, zaplanujesz kolejne cykle oraz sprawdzisz, na jakim etapie jest trwające pranie.

 

Nowoczesny silnik inwerterowy

Zapewnia cichą i niezawodną pracę urządzenia przez długie lata. Jest przy tym wydajny i efektywny energetycznie.

 

Wyjątkowy design

Obok innowacyjnych technologii, pralki Beko wyróżniają się także doskonałym, dopracowanym w każdym calu wzornictwem, które będzie nowoczesnym dopełnieniem każdego wnętrza.

 

Sięgnij po więcej informacji o produktach marki Beko i pozwól sobie na komfort korzystania z nowoczesnych rozwiązań.