Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO - Max Kuchnie
Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD BLANCO Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO....

Kategorie

BLANCO


Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO. Klasyczne. Ponadczasowe. Piękne.

Stal szlachetna urzeka niezwykłymi właściwościami, które czynią z niej idealny materiał do produkcji zlewozmywaków. Firma BLANCO stosuje wyłącznie stal szlachetną najwyższej jakości, która jest selekcjonowana wg. Określonych kryteriów i której jakość podlega ścisłej kontroli.

Klasyczna – o ponadczasowej kolorystyce.

 

Dzięki naturalnej kolorystyce stal szlachetną można wkomponować w każdy styl aranżacji kuchni. Nawet po wielu latach materiał ten zachowuje swoje walory i lśniącą powierzchnię.

 

Nierdzewna

 

Stal szlachetna, ze względu na swoje właściwości, jest nierdzewna. Odporna na wysokie temperatury, również długotrwały kontakt ze światłem słonecznym nie ma wpływu na kolor i strukturę materiału.

 

Higieniczna

 

Metaliczna powłoka stali szlachetnej jest gładka i nie posiada wyżłobień. Dzięki temu zarówno brud, jak i bakterie, prawie w ogóle nie osadzają się na jej powierzchni.

 

Odporna

 

Wysokiej jakości stal szlachetna firmy BLANCO cechuje się naturalną odpornością na stosowane w gospodarstwie domowym kwasy (takie, jak np. ocet czy kwasek cytrynowy). Ponadto, stal szlachetna jest odporna na powstawanie plam, które mogą pojawić się podczas kontaktu z żywnością (np. kawą, owocami, warzywami).

 

Łatwa w pielęgnacji

 

Stal szlachetna BLANCO zachowuje swoją wartość i piękno przez dziesiątki lat, mimo iż nie wymaga zbyt dużej pielęgnacji. Do jej konserwacji i czyszczenia wystarczy stosować zwykłe środki czyszczące i od czasu do czasu specjalny środek do czyszczenia stali szlachetnej.

 

Więcej informacji o produktach i marce Blanco znajduje się na stronie www.blanco.com