Innowacyjne technologie w okapach Ciarko Design – czym jeszcze może zaskoczyć Cię okap?
Innowacyjne technologie w okapach Ciarko Design – czym jeszcze może zaskoczyć Cię okap?
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD CIARKO DESIGN Innowacyjne technologie w okapach Ciarko Design...

CIARKO DESIGN


Innowacyjne technologie w okapach Ciarko Design – czym jeszcze może zaskoczyć Cię okap?

Główna funkcja okapu zawsze pozostanie taka sama, jednak to od zastosowanych w nim technologii zależeć będzie sposób jego użytkowania oraz komfort, który jest nam w stanie zapewnić. Sprawdźcie, jakie funkcje mają nam do zaoferowania okapy Ciarko Design.

Powłoka Anty finger prints dla łatwego utrzymaniu okapu w czystości

 

Okapy Ciarko Design malowane są w autorskiej technologii. Za jej sprawą ich powierzchnia pozostaje odporna na zarysowania i odbijanie się odcisków palców. Pierwszy etap malowania ma za zadanie zabezpieczyć urządzenie przed korozją i powstawaniem rys, druga warstwa pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni, a trzecia nadaje jej matowego wykończenia, by utrzymanie obudowy okapu w czystości zawsze było bezproblemowe.

 

Okapy sterowane gestem – system GestureControl

 

Zarządzanie pracą okapów wyspowych czy sufitowych, które wieszane są na stosunkowo dużej wysokości naprawdę może być wygodne. Marka Ciarko wyposaża je w system GestureControl, dzięki któremu możemy nimi sterować przy pomocy gestów. Wystarczy odpowiedni ruch dłoni, by uruchomić okap, zmienić jego tryb, włączyć i wyłączyć oświetlenie czy zakończyć pracę urządzenia.

 

Energooszczędne rozwiązanie: automatyczne zapalanie światła

 

Oświetlenie włącza się i wyłącza automatycznie, dzięki zastosowaniu zbliżeniowego czujnika światła. Specjalne sensory wyczuwają obecność użytkownika i automatycznie uruchamiają lub wyłączają oświetlenie.

 

Oświetlenie Warm LED – precyzyjne dostosowanie do preferencji

 

Okapy Ciarko pozostawiają użytkownikom możliwość wyboru barwy oświetlenia. Wybierając spomiędzy kilku wariantów: od chłodnego aż po bardzo ciepłe światło, jesteśmy w stanie łatwo dostosować je do sytuacji w kuchni, pory dnia, pogody czy naszych preferencji.

 

Cylindryczne oświetlenie LED w okapach tubach

 

Oświetlenie LED w formie okręgu to najlepszy sposób na doświetlenie płyty grzewczej, jaki może zaoferować okap w kształcie tuby.

 

Timer i funkcja przewietrzania pomieszczenia

 

Okap może dbać o czyste powietrze w pomieszczeniu nie tylko podczas przyrządzania potraw na kuchni. Korzystając z funkcji timera, możemy zaprogramować urządzenie w ten sposób, by pracujący wentylator wyłączył się po określonym przez nas czasie. Natomiast funkcja przewietrzania pomieszczenia będzie czuwać nad jakością powietrza w naszej kuchni również po zakończeniu gotowania.

 

Wyjątkowo cichy silnik

 

Za wydajną pracę okapów Ciarko odpowiada silnik BLDC, który zużywa nawet do 95% mniej energii w zestawieniu z tradycyjnym urządzeniem o wydajności na zbliżonym poziomie. Co równie ważne, chodzi on naprawdę cicho, dlatego jego działanie nigdy nie będzie uciążliwe.

 

Wentylacja 360° w okapach sufitowych i do zabudowy

 

Okapy Ciarko z wentylacją 360° wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowaną komorę ssącą, usprawniającą – nawet dwukrotnie – przepływ powietrza, a więc znacznie podnoszącą efektywność urządzenia.