Nowoczesne okapy blatowe Ciarko Design - Max Kuchnie
Nowoczesne okapy blatowe Ciarko Design - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD CIARKO DESIGN Nowoczesne okapy blatowe Ciarko Design

CIARKO DESIGN


Nowoczesne okapy blatowe Ciarko Design

Nie w każdej kuchni możemy pozwolić sobie na tradycyjny okap przyścienny czy sufitowy. Nie do każdej aranżacji kuchennej takie rozwiązania pasują. Jak w takim wypadku urządzić kuchnię, nie tracąc na jej funkcjonalności? Z pomocą przychodzą nam nowoczesne okapy blatowe i wysuwane z blatu. Poznajcie okapy Ciarko z serii Wizard i Moondraft.

Szybsza absorbcja oparów i zapachów

 

Okap wbudowany w płytę indukcyjną czy też wysuwany z blatu pozwoli na jeszcze szybsze i efektywniejsze pozbywanie się oparów i intensywnych zapachów. Wszystko dzięki temu że zanieczyszczenia mają do przebycia znacznie krótszą drogę niż w przypadku okapów zamontowanych nad kuchenką. Co więcej, nie unoszą się one w powietrzu, tylko trafiają wprost do pochłaniacza, a co za tym idzie, łatwiej zatrzymać ich rozprzestrzenianie się w samej kuchni i do innych pomieszczeń.

 

Inteligentne funkcje w płytach Wizard

 

Oszczędne gotowanie z płytą indukcyjną Ciarko Wizard jest niezwykle proste. Urządzenie rozpoznaje bowiem moment, w którym gotująca się woda doprowadzona zostaje do wrzenia, po czym automatycznie redukuje moc grzania. Płyty zintegrowane z okapem ponadto wyposażane są w dedykowane programy rozmrażania czy topienia. Dwie strefy Bridge dają możliwość połączenia sąsiadujących ze sobą pól grzewczych w jedno, dla wygodnego gotowania w naprawdę dużych naczyniach, a funkcja pozycjonowania naczynia wskazuje najbardziej optymalne miejsce do ustawienia garnka czy patelni, dla jeszcze wydajniejszego korzystania z płyty.

 

Okapy wysuwane z blatu – linia Moondraft

 

Okapy Ciarko Moondtraft pozostają w pełni ukryte w blacie, kiedy z nich nie korzystamy. W trakcie gotowania z kolei możemy wysunąć je na wysokość aż 50 cm, dzięki czemu z łatwością dostosujemy je do rozmiarów naczyń – nawet tych największych. Zastosowany w okapie energooszczędny silnik BLDC zużywa nawet do 95% mniej prądu w zestawieniu z tradycyjnymi silnikami o zbliżonej wydajności. Jednocześnie pracuje znacznie ciszej.