Okapy Ciarko Design o niepowtarzalnym wzornictwie - Max Kuchnie
Okapy Ciarko Design o niepowtarzalnym wzornictwie - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD CIARKO DESIGN Okapy Ciarko Design o niepowtarzalnym wzornictwie

CIARKO DESIGN


Okapy Ciarko Design o niepowtarzalnym wzornictwie

Nowoczesny design nie ogranicza się wyłącznie do tworzenia produktów o estetycznym wyglądzie. Urządzenia, których design uważany jest za modelowy przykład współczesnego wzornictwa stanowią kompilację wysokiej jakości materiałów, osobliwego stylu, elegancji i funkcjonalności. Poznaj wyjątkowe okapy marki Ciarko Design, doceniane przez specjalistów wzornictwa przemysłowego.

Dekoracyjne okapy wyspowe

 

Okapy nadwyspowe montowane są do sufitu. Najpopularniejsze modele mają postać tuby, jednak wśród nowoczesnych propozycji znajdziemy również i takie, które bardziej przypominają dekoracyjne oświetlenie niż funkcjonalne urządzenia. Marka Ciarko podnosi jednak poprzeczkę jeszcze wyżej, przemieniając minimalistyczne formy w niezwykłe konstrukcje i prezentując nowe oblicze funkcjonalności.

 

Okapy z serii Monogram W

 

Stanowią wariację na temat tradycyjnych okapów w kształcie tuby. Ich ryflowana obudowa składa się z aż 84 zagięć, a jej powierzchnia została ręcznie wykonana z trzech warstw: pierwszej – zabezpieczającej i chroniącej urządzenie przed korozją i zarysowaniami, drugiej – wygładzającej płaszczyznę oraz trzeciej – sprzyjającej utrzymaniu je w czystości. Okapy oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i złotej i oferują 4 stopnie pracy wentylatora.

 

Okapy z serii Hydria

 

Wyróżnia je oryginalny, opływowy kształt. Klosz wykonywany jest z ręcznie odlewanego kompozytu. To najwyższej jakości tworzywo wykorzystywane jest także do produkcji jachtów. Jego korpus jest na tyle lekki, że okap bezpiecznie można montować na większości sufitów. Stylistycznie wpasuje się przede w aranżacje w nowoczesnym charakterze, ale tak naprawdę jego minimalistyczna forma sprawdzi się w każdym kuchennym wnętrzu.

 

Okapy Cube

 

To kolejne okapy wyspowe o oryginalnym kształcie, który z całą pewnością docenią wszyscy esteci. Prostokątna forma wydaje się być bardziej zdecydowana w zestawieniu z okrągłymi wyciągami. Okapy Cube dostępne są w aż pięciu wykończeniach, dlatego tak łatwo wkomponować je w każdą kuchenną aranżację.

 

Okapy Miss W

 

Duże wyciągi o tradycyjnych kształtach mogą zdominować projekt kuchni, a nie zawsze na tym nam zależy. Pochłaniacze Ciarko Design z serii Miss W to urządzenia o nietuzinkowym designie, które na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypominają tradycyjnych okapów kuchennych. Ich subtelna forma zbliżona jest do kształtu wiszących lamp. Ich klosze natomiast wykonywane są ręcznie.

 

Niezwykłe okapy kominowe

 

To okapy montowane przy ścianie. Modele od Ciarko Design mogą być wykorzystywane jako pochłaniacze albo wyciągi, w zależności od możliwości podłączenia ich do kuchennej wentylacji. Wśród nich szczególnie stylowo prezentują się okapy skośne.

 

Okapy Eclipse – projekt nagrodzony w konkursie Dobry Wzór 2020

 

Nazwa serii jest nieprzypadkowa, bo eclipse z języka angielskiego oznacza „zaćmienie” i to właśnie to zjawisko astronomiczne było inspiracją do stworzenia tej szczególnej linii. Połączenie szkła hartowanego ze stalą nierdzewną w różnych zestawieniach kolorystycznych przykuwa wzrok i przynosi możliwość łatwego dopasowania wykończenia urządzenia do całości kuchennej aranżacji.

W 2020 roku okap Ciarko Eclipse został nagrodzony w konkursie Dobry Wzór 2020 w kategorii Dom. Jury doceniło zarówno jego funkcjonalność czy zastosowane w nim innowacyjne technologie, jak i perfekcyjną stylistykę wyrażoną w oryginalnej – jak dla okapu – formie.

 

Okapy Illumia

 

Model Illumia nagrodzony został w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award. Ponieważ posiada on ruchomy panel z oświetleniem, daje użytkownikowi możliwość kierowania światła w wybrane miejsce. Sterowanie może odbywać się na trzy sposoby: z poziomu dotykowego panelu, pilota lub przy pomocy gestów.

 

Okapy Trio X

 

Wyposażone w designerski panel pochłaniania idealnie wpasują się w nowocześnie urządzone wnętrza. O ich charakterze przesądza niespotykane zestawienie materiałów: stali nierdzewnej i hartowanego szkła oraz modne kompozycje kolorystyczne. Do wyboru mamy połączenie czerni ze srebrem oraz czerni z różowym złotem.

 

Okapy wyspowe, kominowe i podszafkowe Ciarko Design z oferty dostępnej w sieci Max Kuchnie mogą być sterowane przy pomocy gestów albo pilota. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które niezwykle ułatwia zarządzaniem umieszczonego tak wysoko sprzętu.

 

Okapy blatowe

 

Płyty indukcyjne Ciarko Wizard z wbudowanym okapem pozwalają na maksymalnie szybkie i efektywne oczyszczanie kuchennego powietrza. Opary pochłaniane przez wyciąg w końcu mają do przebycia naprawdę krótką drogę. Jednak tym, co wyróżnia zintegrowane płyty Ciarko na tle innych tego rodzaju urządzeń, jest przede wszystkim ich design. Płyta bowiem występuje z okapem w trzech wybarwieniach: w czerni, złocie i różowym złocie.