Kanon włoskiego smaku - Max Kuchnie
Kanon włoskiego smaku - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Kategorie

DELONGHI


Kanon włoskiego smaku

Kanon włoskiego smaku to esencja Italii wyrażona w sztuce parzenia i picia kawy. Odkryj z nami zmysłową harmonię smaku i aromatu z odrobiną wyrafinowanej elegancji we włoskim stylu De'Longhi.

System LatteCrema z nową, ulepszoną technologią dwóch oddzielnych układów hydraulicznych i precyzyjną kontrolą elektroniczną zapewnia perfekcyjne oraz szybkie spienianie mleka, dzięki czemu już po chwili możesz cieszyć się doskonałym rezultatem w swojej filiżance kawy.

 

We Włoszech nowo poznane osoby wita się wyrażeniem "Prendiamo un caffè?!", czyli "Napijemy się kawy?!". Nie od dziś wiadomo, że kawa łączy ludzi i smakuje lepiej, gdy możemy się nią dzielić z kimś bliskim.

 

Spożywane nawet kilka razy w ciągu dnia, w pośpiechu lub na spokojnie w domowym zaciszu. Podawane w porcelanowym naczyniu, by nic nie zakłóciło jego wyjątkowego aromatu. Niewielkie, ale z wielką mocą. Być może to w nim leży przyczyna włoskiej ekspresyjności i spontaniczności. Z ust samych Włochów słowo "espresso" nie padnie, bo znaczy po prostu tyle, co kawa.

 

Rzym, Wieczne Miasto, bez pośpiechu budzi się do życia. Poranek to czas cappuccino, kawy z dużą ilością mlecznej, puszystej pianki. Tym smakiem Włosi rozpoczynają swój dzień. Teraz Ty również możesz dodać porankom odrobinę włoskiego stylu. Delektuj się bogatym smakiem mlecznej kawy, zanim pośpiech zajmie miejsce błogiego poranka.

Więcej informacji o produktach i marce Delonghi na stronie www.delonghi.com/pl-pl