WYJĄTKOWOŚĆ DE'LONGHI - Max Kuchnie
WYJĄTKOWOŚĆ DE'LONGHI - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Kategorie

DELONGHI


WYJĄTKOWOŚĆ DE'LONGHI

W De'Longhi z niezwykłą starannością dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych produktów, ale również o wytyczanie nowych trendów w światowym designie. Dzięki temu nasze ekspresy zachwycają koneserów kawy i są wielokrotnie nagradzane zarówno za funkcjonalność, jak i najlepsze wzornictwo.

INNOWACJE TECHNOLOGICZNE W EKSPRESACH AUTOMATYCZNYCH DE'LONGHI


Ciśnienie podczas parzenia kawy

 

Optymalne ciśnienie uzyskiwane podczas procesu parzenia kawy w ekspresach De'Longhi pozwala wydobyć z ziaren esencję smaku, dzięki czemu możesz delektować się espresso o bogatym i intensywnym aromacie.
 

Temperatura parzenia kawy

 

Dzięki nowoczesnemu systemowi grzewczemu TERMOBLOK, wykorzystywanemu we wszystkich ekspresach automatycznych De'Longhi, zarówno espresso, jak i kawy mleczne przygotowywane są w idealnej temperaturze, zapewniając maksimum smaku i aromatu.
 

Stopień zmielenia kawy

 

Dzięki żarnowemu młynkowi o 13 poziomach mielenia kawy, ekspresy De'Longhi gwarantują maksymalną personalizację stopnia zmielenia ziaren, co umożliwia przygotowanie pysznego espresso z różnorodnych odmian kawy.
 

Bezprzewodowy system zaparzający

 

Opatentowany przez De'Longhi bezprzewodowy system zaparzający sprawia, iż każda filiżanka espresso urzeka smakiem świeżej kawy i aromatycznej warstwy cremy.
 

Wyjmowany blok zaparzający

 

Wyjmowany blok zaparzający w ekspresach De'Longhi umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza ekspresu. Odpowiednia konstrukcja i kompaktowe wymiary modułu zaparzacza zapewnią wygodę użytkowania poprzez możliwość płukania bloku pod bieżącą wodą, bez konieczności stosowania chemicznych środków czyszczących.
 

Wygoda użytkowania i funkcjonalność

 

Ekspresy De'Longhi nie tylko przygotowują wymarzoną kawę ze świeżych ziaren za jednym dotknięciem przycisku, ale również zapewniają możliwość przyrządzenia naparów z wykorzystaniem kawy mielonej.
 

Wysoka personalizacja i najlepsza jakość

 

Dzięki unikalnym funkcjonalnościom ekspresów automatycznych De'Longhi możesz eksperymentować z bogactwem kawy i cieszyć się jej aromatem, dostosowując smak, objętość i temperaturę napojów do własnych preferencji. Technologia wstępnego parzenia wykorzystywana przez De'Longhi wydobędzie pełnię smaku każdej odmiany ziaren.
 

Proste czyszczenie i konserwacja

 

Wygoda użytkowania to jeden z kluczowych celów przyświecających projektantom De'Longhi, dzięki czemu wszystkie nasze ekspresy automatyczne wyposażone są w automatyczny proces czyszczenia i odkamieniania. Dodatkowo wszystkie część maszyny są proste w konserwacji, co ułatwia utrzymanie ekspresu w czystości.

Więcej informacji o produktach i marce Delonghi na stronie www.delonghi.com/pl-pl