Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów kuchennych - Max Kuchnie
Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów kuchennych - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD ELICA Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów...

Kategorie

ELICA


Elica - Światowy lider w projektowaniu okapów kuchennych.

Jako światowy lider w projektowaniu i produkcji okapów kuchennych do użytku domowego, Elica to ruch i stabilność, kompetencja i ciekawość, rewolucja i solidność. Już od początku swej przygody w latach 70. firma hołduje zasadom, która wyróżniła ją jako wysoko wykwalifikowanego partnera w sektorze. Dynamizm, wytrwałość, wyrafinowanie są od zawsze silnikiem, który napędza firmę Elica do zmiany i do poszukiwania „powiewu świeżości", prowadząc ją w kierunku nieodkrytych horyzontów, bogatych w możliwości.

DUCH EWOLUCJI

 

Elica widzi zmianę jako nieskończone możliwości; jej duch żywi się zaangażowaniem, energią, ciekawością i pragnieniem przewyższenia samego siebie. Myślenie z pasją, myślenie innowacyjne, myślenie autentyczne: od zawsze kwintesencja naszej firmy.

Powietrze w każdym domu może zostać zaprojektowane: "Jesteśmy AIRchitektami": tak właśnie ujął to Prezes Elica Group Francesco Casoli - "architektura powietrza", zaprojektowana i stworzona przez inżynierów, badaczy, projektantów, menedżerów jakości, instalatorów, menedżerów projektu oraz menedżerów laboratorium.

 

WIZJA PRZYSZŁOŚCI


„Przypisanie ogromnej wartości klientom i profesjonalistom na polu wentylacji, filtrowania i oczyszczania powietrza w pomieszczeniach domowych" F.Casoli Powiew Świeżości jest wartością przypisywaną przez firmę Elica do teraźniejszości i przyszłości ludzi; jest otwarciem na pomysły, wyzwania, ludzi, jest wyobrażeniem i budowaniem lepszego jutra. Dzięki opracowaniu produktów dbających o wentylację, filtrowanie i oczyszczanie powietrza, Elica działa dotrzymując wiary swojej dalekowzrocznej wizji projektowej i realizacyjnej, na rzecz dobra pierwszej potrzeby, które należy chronić. Powietrze jest cenne i należy do wszystkich: ta świadomość określa kierunek prac firmy Elica – od zawsze aktywnej w propagowaniu kultury eko-designu i nowej wrażliwości – , dążących do estetyki emocjonalnej ukształtowanej przez funkcjonalność, o pionierskim i wyróżniającym się charakterze pod względem rozwiązań technologicznych, o intuicyjnych rozwiązaniach w montażu i obsłudze oraz o konkurencyjnej wartości na rynku.

 

WŁOSKA DOSKONAŁOŚĆ


Świadoma swych włoskich korzeni i dzięki solidnemu bagażowi wiedzy technicznej i intuicji estetycznej, Elica porusza się w świecie z pełną naturalnością, wnosząc niepowtarzalną jakość Made in Italy do światowego kontekstu przemysłowego. Nasze ideały znajdują swój wyraz w rzemieślniczej dbałości o szczegóły, w doskonałości technologicznej i w surowej kontroli procesów produkcyjnych. Od ołówka designera po ręce rzemieślnika; od techniki po wiedzę specjalistów odpowiedzialnych za jakość skończonego produktu: tak wygląda nasz włoski sposób pracowania.

 

KULTURA I PASJA PRZEMYSŁOWA


Nasza filozofia i nasza metoda opierają się na zbiorowym uczestnictwie, na wymianie wiedzy dotyczącej projektowania i konstruowania, na globalności kompetencji, gdzie mechanika łączy się z nauką, dynamika płynów z elektroniką, a sztuka jest pożywką designu. Relacje bez barier, między robotnikami prowadzącymi dialog z managerami, designerami konfrontującymi się z twórcami prototypów, inżynierami rozmawiającymi z artystami, spowodowały powstanie innej mentalności, bogatej w pasje i poświęconej projektowaniu i ciągłej innowacji.

 

ROZWÓJ FIRMY I LUDZI


Dla firmy Elica rozwój oznacza predyspozycję do poprawy, zrównoważonej innowacji i przyszłości - to wartości jakie Elica głosi od zawsze. Elica jest firmą, która ewoluuje tworząc ciągle nowe produkty i procesy ich realizacji; jest firmą, która wzrasta z każdym projektem, zasilając wiedzę, zdolności i talent osób. Inwestowanie w specjalizację kompetencji, w jakość relacji i w przestrzeń roboczą jest wyróżnikiem firmy Elica, którego nie może zabraknąć.

Więcej informacji o produktach i marce Elica na stronie: elica.com/PL-pl