STAR - Gwiazda  w kuchni - Max Kuchnie
STAR - Gwiazda  w kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Kategorie

ELICA


STAR - Gwiazda w kuchni

Okapy Elica z systemami zasysania i oczyszczania powietrza, zapewniają maksymalną wydajność zasysania i filtracji, ciszę oraz oszczędność energii. Wybierz projekt Elica - okap wyspowy STAR - charakterystyczny, innowacyjny i unikalny. To innowacja, technologia i design oraz pełen komfort w kuchni.

GWIAZDA W KUCHNI


Okap wyspowy Star jest najdroższym okapem zaprojektowanym dla linii Evolution, systemu opatentowanego przez firmę Elica zamykającego w sobie technologię pochłaniania i oświetlania.

 

HARMONIA ELEMENTÓW

 

Wyszukana gra świateł i przywołanie zaczarowanej atmosfery. Eleganckie kryształki podkreślają wartość okapu Star, który łączy piękno z funkcjonalnością i efektywnością.

 

OŚWIETLENIE

 

Światło jako element wyróżniający i charakteryzujący, którego zadaniem jest poprawa jakości otoczenia. Oświetlenie jest warunkiem koniecznym do tego, by widzieć, bawić się, gotować i żyć. Wszystkie okapy Elica znakomicie oświetlają płytę kuchenną. Okap wyspowy Star rozprasza światło również na pozostałą część pomieszczenia, nadając również cenny punkt świetlny.

 

EVOLUTION

 

W kompaktowym cylindrze ze stali nierdzewnej zostały zamieszczone funkcje zasysania i filtrowania zapachów, oświetlenia płyty kuchennej i otoczenia. Okap wyspowy Star jest funkcjonalnym urządzeniem o eleganckim wzornictwie, które doskonale współgra z naturą w najbardziej wyrafinowanych pomieszczeniach. 

Więcej informacji o produktach i marce Elica na stronie elica.com/PL-pl