Marka Faber - Silna pozycja na rynku AGD
Marka Faber - Silna pozycja na rynku AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FABER Marka Faber – wieloletnia tradycja i spojrzenie...

Kategorie

FABER


Marka Faber – wieloletnia tradycja i spojrzenie w przyszłość

Marka Faber zajmuje się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju okapów kuchennych. Firma ma już przeszło 60-letnią historię i w przeciągu tych lat wypracowała sobie silną pozycję na rynku światowym. Obecnie oferuje rozwinięte technologicznie produkty, które zyskały miano innowacyjnych, gdyż wyprzedzają współczesne trendy i oczekiwania nowoczesnych użytkowników.

Faber – ponadczasowe idee i najwyższa jakość


Markę Faber ze spokojnym sumieniem można określić jako pioniera w branży AGD, gdyż okapy kuchenne powstały i nieustannie rozwijają się wraz z firmą. Faber stawia na nowoczesne technologie oraz efektywnie stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnych użytkowników. W efekcie okapy kuchenne, które możemy znaleźć w ofercie marki cechują się nie tylko wysoką jakością i bezawaryjnością, ale także innowacyjnością, dzięki czemu wypełniają swoje role perfekcyjnie. Specjaliści firmy Faber jednak nie spoczywają na laurach i nieprzerwanie prowadzą profesjonalne badania i tworzą urządzenia, których głównym celem jest poprawa jakości powietrza

 

„Dzisiaj wyobrażamy sobie, projektujemy i tworzymy naszą przyszłość”


Ta idea przyświeca firmie Faber od początku jej istnienia. A początek był wielki, bowiem przeszło 60 lat temu w małym warsztacie założyciele firmy wynaleźli okap kuchenny. Dziś okapy tej marki stanowią synonim najwyższej jakości, efektywności działania, a sama marka stała się liderem technologii i produkcji. Co więcej, przedstawiciele firmy Faber wciąż poszukują najbardziej zaawansowanych i efektywnych rozwiązań, dzięki którym ich oferta sukcesywnie wzbogaca się o nowe linie okapów kuchennych. Okapy prezentowane w ofercie wyróżniają wyważone wzornictwo, ciekawe kształty, ponadczasowa elegancja. Przy czym dopracowany design idzie w parze z funkcjonalnością i efektywnością, dzięki czemu użytkownicy okapów Faber mogą cieszyć się wysokiej jakości, czystym powietrzem w swoich wnętrzach kuchennych.

 

Więcej informacji o produktach i marce Faber znajduje się na stronie www.okapyfaber.pl