Okapy Faber - Efektywność działania i innowacyjność - Max Kuchnie
Okapy Faber - Efektywność działania i innowacyjność - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD FABER Okapy kuchenne marki Faber – innowacyjność i...

Kategorie

FABER


Okapy kuchenne marki Faber – innowacyjność i dopracowany design

Marka Faber zajmuje się produkcją okapów kuchennych już od przeszło 60 lat. Aktualnie okapy kuchenne tej marki wiodą prym na całym świecie i są doceniane przez użytkowników za innowacyjność, a także efektywność działania. Przyjrzyjmy się więc bliżej aktualnej ofercie firmy Faber.

Design i funkcjonalność


Marka Faber oferuje bogaty wybór okapów kuchennych, które można dostosować do potrzeb każdej kuchni. Dzięki temu użytkownicy mogą znaleźć w ofercie Faber dokładnie taki model okapu kuchennego, jaki spełni ich oczekiwania i potrzeby zarówno w zakresie funkcjonalności, designu, jak i skuteczności działania. Propozycje ofertowe Faber to produkty wykonane z dbałością o najwyższą jakość, a także dopracowany design w różnych stylach.

Rodzaje okapów kuchennych w ofercie Faber
W ofercie firmy Faber znaleźć można okapy dostosowane technologicznie i wzorniczo do każdego pomieszczenia kuchennego. Każda linia produktów zawiera propozycje o różnych funkcjonalnościach i estetyce, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.


Okapy kuchenne Faber:

 • Okapy wyspowe
  Dedykowane są wnętrzom, w których na wyspie kuchennej zamontowana jest płyta grzewcza. Pozwalają one skutecznie oczyścić powietrze z całego pomieszczenia i wyróżniają się wysoką wydajnością.
 • Okapy kominowe
  Okapy kominowe podłączane są do komina, dzięki czemu zanieczyszczone powietrze z kuchni jest odprowadzane na zewnątrz, co pozwala skutecznie oczyścić pomieszczenie z nieprzyjemnych zapachów.
 • Okapy do zabudowy
  Okapy do zabudowy to propozycja dla osób ceniących minimalistyczne rozwiązania wnętrzarskie, bowiem dzięki zabudowanej formie nie rzucają się one w oczy.
 • Okapy sufitowe
  Okapy sufitowe to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia zaoszczędzić cenną przestrzeń na ścianach. Montowane są one pod sufitem, więc prezentują się niczym efektowne lampy i nie skupiają na sobie uwagi.
 • Okapy zintegrowane z płytą
  Okapy zintegrowane z płytą grzewczą to nowatorskie rozwiązanie technologiczne, które pozwala uzyskać maksymalną efektywność oczyszczania powietrza dostosowaną do aktualnych potrzeb.

Więcej informacji o produktach i marce Faber znajduje się na stronie www.okapyfaber.pl