Gorenje w stylu RETRO - Max Kuchnie
Gorenje w stylu RETRO - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Kategorie

GORENJE


Gorenje w stylu RETRO

Słoweński producent jest synonimem wysublimowanego designu w świecie urządzeń gospodarstwa domowego. Od wielu lat tworzy najbardziej spektakularne, spójne linie wzornicze. Z marką współpracują przy tym najbardziej prestiżowe studia projektowe z całego świata. Wśród wielu udanych i cieszących się uznaniem klientów linii jest seria Retro Collection, w której znalazły się wyjątkowe na naszym rynku chłodziarko-zamrażarki.

Dla marki Gorenje wzornictwo oraz przyjazne użytkowanie od początku było priorytetem. Warto dodać, że firma już od dawna podejmuje w tym obszarze strategiczne decyzje, sukcesywnie nawiązując współpracę z najlepszymi i najbardziej uznanymi projektantami na świecie, nie szczędząc przy tym sił i środków. Na przestrzeni lat Gorenje może się poszczycić współpracą z takimi projektantami jak, Philippe Starck, Pininfarina, Ora-Ito czy Karim Rashid, współpraca ta opłaciła się na wielu płaszczyznach. Sama zaś linia Retro Collection zaprojektowana przez Gorenje Design Studio udowadnia, że jakość i funkcjonalność zawsze znakomicie się prezentują i zostają docenione. Gorenje nie boi się wyzwań, eksperymentów oraz wdrażania śmiałych i nietuzinkowych projektów. Nie unika choćby szerokiego spektrum kolorów tylko dlatego, że pociąga to za sobą określone, dodatkowe koszty, wyznaje zasadę, że w dziedzinie wzornictwa nie ma miejsca na kompromis. W efekcie mamy do czynienia z produktami najwyższych lotów, w pełni dopracowanymi – zarówno od strony wizualnej, jak i pod względem jakości wykonania czy funkcjonalności.

Retro Collection – dla każdego coś wyjątkowego

Modele z linii Retro Collection charakteryzują się wyjątkowym designem nawiązującym do klasyki, ale jednocześnie wyposażone są we wnętrze godne XXI w. Oferowane są łącznie aż w 10 oryginalnych kolorach, przy czym każda z chłodziarko-zamrażarek dostępna jest przynajmniej w trzech różnych wersjach kolorystycznych. Unikatowe wzornictwo zastosowane w urządzeniach z linii Retro Collection i duży wybór kolorów sprawiają, że sprzęt ten staje się wyjątkowym detalem zdobiącym każde wnętrze – zarówno kompaktowej kuchni, jak i dużego, nowoczesnego miejskiego loftu. Retro Collection to trzy odmienne stylizacje, optymalnie wykorzystujące przestrzeń, które otrzymały barwne określenia: Romantyczna, Nowoczesna lub Stylowa, różniące się wielkością i stosunkiem pojemności komory chłodzenia do zamrażarki. Największe spośród nich wyposażone są dodatkowo w system NoFrost Plus, jedno z najlepszych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku. Nie tylko zapobiega on oszronieniu i zalodzeniu, ale gwarantuje również niskie zużycie energii, dbając przy tym o odpowiedni mikroklimat dla przechowywanej żywności. Trzy idealnie i efektownie zaprojektowane serie linii Retro Collection pokrywają się w praktyce z gustami większości klientów. Wprowadzone do oferty stają się wyjątkową propozycją handlową i podnoszą prestiż, ale również postrzeganie każdego salonu czy sklepu.


Romantyczna – dla lubiących wygodę i emocje

Modele należące do tej grupy zostały stworzone głównie z myślą o romantycznych duszach, które uwielbiają wygodę i doceniają luksus w swoim najbliższym otoczeniu. Kolory w odcieniach szampańskim, kawy z mlekiem czy ciemnej czekolady, nie tylko brzmią smakowicie, ale też będą doskonale się prezentować w romantycznie urządzonym wnętrzu domowej kuchni. Stonowany design w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi i komfortem użytkowania z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Także tych, którzy na co dzień cenią pozytywne emocje.


Stylowa – dla minimalistów i perfekcjonistów

Są to urządzenia przeznaczone przede wszystkim dla osób, które mają jasno sprecyzowaną wizję swojego życia – wiedzą do czego dążą i czego chcą, a w swoim postępowaniu cechują się perfekcjonizmem.

Te osoby na pewno docenią proste, minimalistyczne, a jednocześnie eleganckie kształty chłodziarkozamrażarek z serii Retro Collection. Urządzenia te zostały dopracowane w najdrobniejszych detalach. Są ponadczasowe nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Oprócz kremowych odcieni i brązów znajdziemy tutaj bordo, czerń oraz metaliczną szarość.


Nowoczesna – z myślą o kochających wolność

Chłodziarko-zamrażarki z tej linii są odzwierciedleniem nowoczesności i wolności. Powstały z myślą o tych użytkownikach, którzy w domowej aranżacji nie boją się wykorzystywać odważnych, żywych kolorów i kontrastów. To modele dla osób z wyobraźnią, cieszących się swoją niezależnością, nielubiących ograniczeń, a raczej stawiających w życiu na odwagę i bezkompromisowość. Doskonałym tego odzwierciedleniem może być stylowa chłodziarko-zamrażarka w kolorze wyrazistej czerwieni, słodkiej pomarańczy czy zielonej limonki.


Specjalna „samochodowa" edycja – VW Bulli!

Przysłowiową wisienką na torcie jest w serii Retro Collection model przygotowany wspólnie z koncernem samochodowym Volkswagen. Ten nietuzinkowy model chłodziarko-zamrażarki nawiązuje swym designem do słynnego minibusa. Model wzbudza nie tylko podziw, ale i nostalgię za czymś dobrym, spełnionym, pożądanym. Znakiem rozpoznawczym lodówki jest, podobnie jak w wypadku tego wyjątkowego modelu samochodu, dwukolorowy przód z charakterystycznym logotypem Volkswagena. Urządzenie jest stylowym dodatkiem w każdym domu, bez względu na to, gdzie zostanie „zaparkowane".

Więcej informacji o produktach i marce Gorenje znajduje się na stronie www.gorenje.pl