Bezkompromisowe połączenie jakości, estetyki i miłości do jedzenia, czyli nowe piekarniki Prologue marki Grundig
Bezkompromisowe połączenie jakości, estetyki i miłości do jedzenia, czyli nowe piekarniki Prologue marki Grundig
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD GRUNDIG Bezkompromisowe połączenie jakości, estetyki i...

Kategorie

GRUNDIG


Bezkompromisowe połączenie jakości, estetyki i miłości do jedzenia, czyli nowe piekarniki Prologue marki Grundig

63% konsumentów spędza więcej czasu w domu

 

Chociaż pandemia miała znaczący negatywny wpływ na wiele aspektów naszego życia, to skupienie się na doświadczeniach związanych z życiem domowym spowodowało zmianę zachowań ludzi. Sprzedaż urządzeń, które odpowiadają na nowe wyzwania, wynikające z konieczności jedzenia w domu i sprzątania w domu, poszybowała w górę. Trend jedzenia w domu utrzymuje się nieustannie, a kategoria produktów do przygotowywania żywności wzrosła znacząco. W wyniku tego trendu wszystkie kategorie kulinarne cieszyły się pozytywnym zainteresowaniem. To podczas globalnej pandemii COVID-19, widać było przebudzenie w ludziach potrzeby do zmiany i przywrócenia równowagi w sposobie produkcji i konsumpcji naszej żywności. W tej chwili bardziej doceniamy wysiłek, jaki trzeba włożyć, aby przygotować posiłki i widać trend, gdzie staramy się wykorzystywać każdą odrobinę jedzenia i marnować jak najmniej.

 

Dlaczego każdy kęs jedzenia ma znaczenie?

 

Jedna trzecia produkowanej żywności jest tracona lub marnowana na całym świecie, co stanowi około 1,3 miliarda ton rocznie. Większość tych odpadów powstaje w naszych domach. Jeśli podałeś za dużo na talerzu i wyrzucasz resztki zamiast jeść je później… lub gdy twoje nieugotowane lub przypalone posiłki lądują na śmietniku… to jest marnowanie żywności. Negatywne skutki środowiskowe i ekonomiczne tych odpadów są ogromne. Gdyby odpady żywnościowe były własnym krajem, byłby on trzecim największym emitentem gazów cieplarnianych.

 

Dlatego też wszystko zaczyna się w domu

 

Małe, codzienne kroki w kierunku wykorzystania każdej porcji jedzenia w naszych domowych kuchniach mogą mieć ogromne znaczenie. Dlatego też marka Grundig w nowej linii Prologue wychodzi z gotowym rozwiązaniem. Opracowana została unikalna technologia w piekarnikach, która pomaga uniknąć marnowania żywności, bo nie przypalą się już rogi jedzenia i nie powstaną niedopieczone środki w trakcie pieczenia. W najnowszej linii Prologue piekarników marki Grundig, zastosowana jest innowacyjna technologia HotAreo Pro. Stworzyliśmy produkty, które są zbudowane bez kompromisów w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i estetyki. Dzięki przeprojektowanym, wydajnym grzałkom i nowemu wnętrzu piekarnika, zapewnione są doskonałe i równomierne rezultaty pieczenia. Minimalne wahania temperatury dają gwarancję braku przypalonych rogów oraz braku niedopieczonych środków. Jak również aerodynamiczna konstrukcja i gładkie formy wnękowe zapewniają bezbłędny obieg powietrza wewnątrz urządzenia. Standardowe piekarniki miewają trudności z równomiernym rozprowadzeniem ciepła. HotAero Pro marki Grundig zapewnia doskonałą dystrybucję gorącego powietrza, dzięki nowemu systemowi wentylatorów i ultranowoczesnemu wnętrzu piekarnika. Nowe piekarniki do zabudowy Grundig gwarantują równomierne rezultaty gotowania za każdym razem, a to pomaga szanować każdy kawałek jedzenia.

 

Każdy kawałek jedzenia zasługuje na to, by być pysznym

 

Dla marki Grundig ludzie są najważniejszym elementem każdej technologii. Nasza technologia HotAero Pro pomaga uniknąć marnowania żywności, dając pewność, że każde ciasto i każda pieczeń wyjdzie idealnie. Ale tę technologię muszą wspierać ludzie. Marka Grundig zobowiązuje się dać najwyższej jakości produkty i najnowocześniejszą technologię HotAreo Pro, w rękach gotujących pozostawiamy chęci do wykorzystania każdego kawałka jedzenia, bo skoro jest upieczone tak idealnie, to po co wyrzucać?