Piekarniki Multi-Taste i Divide&Cook  - Max Kuchnie
Piekarniki Multi-Taste i Divide&Cook  - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD GRUNDIG Piekarniki Multi-Taste i Divide&Cook – skuteczne...

Kategorie

GRUNDIG


Piekarniki Multi-Taste i Divide&Cook – skuteczne pieczenie na kilku poziomach

Podczas gdy tradycyjne wentylatory w piekarnikach z termoobiegiem wprawiają powietrze w ruch, aby wyrównać temperaturę w komorze pieczenia, zaawansowany system Multi-Taste idzie o krok dalej. Wszystko po to, by zapewnić nam jak najlepsze efekty pieczenia na wszystkich poziomach: od góry aż po sam dół. Sprawdź, jak działa technologia Multi-Taste oraz jakie korzyści może przynieść nam system Divide&Cook i dowiedz się, co możesz zyskać, wybierając multifunkcyjne piekarniki Grundig.

 

Piekarniki Grundig Multi-Taste

 

System Multi-Taste opiera się na unikalnej konstrukcji komory pieczenia, która wyposażona jest w dwa nawiewy gorącego powietrza z wentylatora znajdującego się na tylnej ścianie, a także w specjalne otwory na ściankach bocznych. Tak zaprojektowany układ gwarantuje stabilną temperaturę w całym wnętrzu piekarnika, co z kolei umożliwia nam bezpieczne pieczenie kilku potraw jednocześnie, z wykorzystaniem nawet trzech poziomów. Nieprzerwana cyrkulacja powietrza zapewnia równomierne rezultaty pieczenia ze wszystkich stron.

Równoczesne pieczenie na kilku poziomach pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Kiedy większa liczba bułeczek czy babeczek może trafić do piekarnika naraz, ich przygotowanie trwa znacznie krócej. Ale to nie wszystko, bo w piekarnikach Multi-Taste możemy również piec różne potrawy, umieszczając w komorze pieczenia na przykład mięso i rybę. A co jeżeli nasze dania powinny być przyrządzane w różnych temperaturach? Wtedy z pomocą przyjdzie nam system Divide&Cook!

 

Technologia Divide&Cook

 

Pyszna pieczeń na obiad, a na deser słodkie ciasto? Przygotowania do rodzinnych imprez czy spotkań ze znajomymi wcale nie muszą oznaczać całego dnia spędzonego w kuchni. Zaawansowane piekarniki Grundig z systemem Divide&Cook posiadają specjalny separator, dzielący ich wnętrze na dwie komory. W każdej z nich możesz ustawić oddzielną temperaturę, a separator zadba o to, by zapachy potraw nie przenikały się. Różnica temperatur w poszczególnych komorach może sięgać nawet 80°C, dzięki czemu w tym samym czasie jesteśmy w stanie chociażby powoli piec mięso w 150°C dla soczystych i aromatycznych efektów i słodką tartę w 220°C. Niezależnie od okazji, pieczenie nie będzie już stresujące.