Odkryj blask złota w nowościach marki Kernau
Odkryj blask złota w nowościach marki Kernau
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD KERNAU Blask złota w nowościach marki Kernau

Kategorie

KERNAU


Blask złota w nowościach marki Kernau

Złoto w kuchni to prawdziwy wnętrzarski hit. Poznajcie nową linię produktów polskiej marki Kernau i dajcie się oczarować sprzętom o złotym wykończeniu.

Linia Gold – stylowe nowości do kuchni

 

Nowości w ofercie marki Kernau zawsze bazują na obowiązujących trendach. Wyróżniają się unikatowym designem i niespotykanym wzornictwem. Nie inaczej jest w przypadku linii Gold, w której odnajdziecie sprzęty kuchenne o złotym wykończeniu. Nie ma bowiem wątpliwości co do tego, że złoto powraca do wnętrzarskiej mody, a jego umiejętne wykorzystanie pozwala nam tworzyć eleganckie i szykowne aranżacje. Niekiedy wystarczy jeden złoty akcent, by kuchnia zyskała unikatowego charakteru, na przykład w postaci okapu lub zlewozmywaka. Przekonajcie się sami!

 

Złote okapy – trzy modele, w których można się zakochać

 

Złote wybarwienie, minimalistyczna forma i wysoka funkcjonalność – to wyróżniki wszystkich okapów Kernau z serii Gold. Wyposażone są w 4 stopnie mocy, w tym Tryb Turbo, dzięki czemu doskonale spełniają swoje zadanie również w otwartych kuchniach. Do wyboru mamy dwa modele wyspowe: KCH 0440 Gold Island – w kształcie tuby i KCH 0890 B Gold Island – w kształcie litery T oraz okap przyścienny o cylindrycznej budowie KCH 0440 Gold. Każdy z nich może pracować w trybie wyciągu i pochłaniacza.

 

Strefa zmywania w kolorze złota

 

Jednokomorowy zlewozmywak stalowy o złotym wykończeniu KSS U 61.1 1B SS Gold to idealna propozycja dla wszystkich estetów i miłośników prostych rozwiązań. Intensywny odcień złota na jego powierzchni otrzymano poprzez zastosowanie zaawansowanej technologii powlekania PVD. Uzyskana w ten sposób powłoka dodatkowo chroni zlew przez uszkodzeniami i zarysowaniami. Jego jakość potwierdza natomiast 10-letnia gwarancja udzielana przez producenta. Zlewozmywak możemy zainstalować na równi z blatem, by w ten sposób uzyskać wyjątkowo harmonijny efekt.

 

Królewskie baterie i akcesoria

 

Perfekcyjnie dobrany zestaw ze złotym zlewozmywakiem Kernau stworzą baterie i akcesoria z serii Gold. W pełni złoty model KWT 34, a także baterie o czarno-złotym wybarwieniu: KWT 35 Gold Nano i KWT 39 Elastic Gold Nano efektownie uzupełnią strefę zmywania. Natomiast praktycznym akcesorium, które w okolicach zlewu pomoże utrzymać wizualny porządek, będzie dozownik do płynu KSD 03 Gold ze złotą pompką. Aranżacja stylowej kuchni z marką Kernau staje się naprawdę prosta!