Maksymalna funkcjonalność w eleganckim wydaniu - Max Kuchnie
Maksymalna funkcjonalność w eleganckim wydaniu - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD KERNAU Maksymalna funkcjonalność w eleganckim wydaniu

Kategorie

KERNAU


Maksymalna funkcjonalność w eleganckim wydaniu

Od kilku sezonów w modzie pozostaje łączenie przestrzeni mieszkalnej poprzez aranżację kuchni otwartej na salon. Ostatni, trudny czas społecznej izolacji spotęgował potrzebę wielofunkcyjności, kiedy to od kuchni oczekujemy, że zastąpi nam ulubioną restaurację, jednocześnie swoim designem nie przypominając jednak restauracyjnego zaplecza. Marka Kernau przy współpracy z projektantką Magdaleną Musiał proponuje rozwiązanie w postaci idealnie skomponowanego zestawu, łącząc maksymalną funkcjonalność z estetycznym designem. Z takim asystentem zostaniesz szefem kuchni. Twojej kuchni.

Kiedy pragmatyczne podejście idzie w parze z lusksusem

Czy wiedziałeś, że aż 60% kuchennych czynności odbywa się w strefie wody? To sprawia, że od zlewozmywaka spodziewamy się coraz więcej. Chcemy, aby był praktyczny, wytrzymały i prosty w utrzymaniu czystości. Powinien gładko wpasować się w otoczenie, jednocześnie nadając charakter Twojemu wnętrzu.


Marka Kernau rzuciła nowe spojrzenie na wykorzystanie kuchennej przestrzeni. Dopełnieniem funkcjonalności zlewozmywaka KGS D są pragmatycznie skomponowane dodatki, którymi łatwo manewrować podczas gotowania. Wyposażony w dwie dedykowane deski – stalową deskę ociekową oraz tę do krojenia, w całości wykonaną ze szkła hartowanego, nie pozostawia miejsca na kompromisy. Taki zestaw, organizując przestrzeń na nowo, jest odpowiedzią na wysokie wymagania, postawione kuchni przez życie rodzinne.

 

Centrum dowodzenia Twojej kuchni

Podczas przygotowywania posiłków nie sposób nie nabrudzić. Myjesz produkty, a potem odkładasz je na deskę do krojenia, zostawiając ślady z ociekających kropli wody. Bo przecież szkoda czasu na dokładne wycieranie warzyw, kiedy cała rodzina czeka już na obiad. Posiłek jest smaczny, ale apetyt odbiera Ci widok całej kuchni do sprzątnięcia… Na pewno znasz tę zmorę. A co gdyby można było wykonać wszystkie czynności w jednym miejscu? Marka Kernau znalazła na to rozwiązanie. Zlewozmywak KGS D zmienia strefę zmywania w strefę krojenia, obierania, przemywania – wszystko w zasięgu ręki. Opłukane owoce i warzywa, odłożone na stalowy ociekacz będą gotowe, aby trafić pod nóż, nie pozostawiając ani śladu po kuchennych rewolucjach. Ta maksymalna funkcjonalność stanie się kompanem każdego zabieganego dnia, kiedy zamiast tracić czas na sprzątanie – poświęcisz go tym, których kochasz.


Szklana elegancja, granitowa moc, stalowa wytrzymałość

Teraz, kiedy coraz częściej kuchnia przenika do salonu, zlewozmywak jest wystawiony na widok, a zatem musi spełniać warunki estetyczne. Marka Kernau oferuje więcej. Najważniejszą zaletą zestawu jest jego wytrzymałość. Zdarza Ci się wrzucić niedbale garnek do zlewozmywaka, przygotowując posiłek? Nie musisz się martwić, że przypadkiem zarysujesz wnętrze. Granit to odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał. Nie zagrażają mu również skrajnie wysokie czy niskie temperatury, możesz bez obaw wyparzać w nim naczynia. Dwa dodatkowe akcesoria: deska do krojenia ze szkła hartowanego oraz stalowa deska ociekowa podnoszą funkcjonalność i ułatwiają utrzymanie porządku. Szkło hartowane jest nie tylko odporne na upadki, ale również higieniczne, nie chłonie zapachów oraz bakterii. Mycie deski we wrzątku po krojeniu aromatycznych produktów to już przeszłość! Deska posłuży Ci również jako podkładka pod gorące naczynia czy patelnie. Dzięki nowoczesnemu designowi, możesz bez obaw zaprosić ją również do salonu, gdzie idealnie sprawdzi się jako elegancka deska do serów i wędlin.

 

Ponad wszelką wątpliwość, zlewozmywak KGS D z akcesoriami marki Kernau wygrywa konkurs na asystenta kucharza w Twoim domu!