Płyty gazowe flat design - Max Kuchnie
Płyty gazowe flat design - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD KERNAU Płyty gazowe flat design

Kategorie

KERNAU


Płyty gazowe flat design

Tradycyjne sposoby gotowania wcale nie muszą wymagać od nas rezygnacji z nowoczesnego wyglądu kuchni. Za sprawą płyt z serii Flat Design możemy jednocześnie gotować na prawdziwym ogniu i cieszyć się elegancką aranżacją kuchni. To jednak nie jedyna zaleta płyt grzewczych zlicowanych z blatem. Poznaj wszystkie korzyści, jakie do Twojej kuchni może wnieść płyta Flat Design.

Czym są płyty gazowe flat design?

Płyty grzewcze Flat Design to linia płyt gazowych stworzona przez markę Kernau. Czym tego rodzaju urządzenia różnią się od tradycyjnych płyt gazowych? Sposobem montażu. Nadal są to płyty wpuszczane w blat, jednak ich konstrukcja przewiduje możliwość zainstalowania ich nie na blacie, a na równi z nim. W ten sposób powierzchnia płyty i powierzchnia blatu znajdują się na jednym poziomie. Plusów płynących z takiego rozwiązania oczywiście nie brakuje. Przede wszystkim nasza kuchnia zyskuje na elegancji. Niejednokrotnie wydaje nam się, że wyłącznie przy pomocy płyt elektrycznych o gładkiej powierzchni jesteśmy w stanie uzyskać elegancki wygląd kuchni. Nic bardziej mylnego. Takiemu podejściu przeczą właśnie płyty gazowe zlicowane z blatem. Ponadto jednolita powierzchnia jest znacznie łatwiejsza do utrzymania w czystości. Kiedy płyta osadzona jest na blacie, tuż przy jej krawędzi powstaje szczelina, w której bardzo często gromadzą się okruchy, drobinki jedzenia czy cząsteczki tłuszczu. Razem tworzą one trudne do usunięcia zabrudzenia – szczególnie że dostęp do nich jest mocno utrudniony. Przy płytach Flat Design taki problem po prostu nie istnieje.

 

Nowoczesne płyty flat design marki Kernau

Kernau to polska marka, która, idąc z duchem czasu, proponuje nam funkcjonalne i stylowe rozwiązania w formie nowoczesnych sprzętów AGD. Płyty gazowe Flat Design pozwalają nam zachować harmonijną aranżację kuchni i cieszyć się tradycyjnymi sposobami przyrządzania posiłków. Płyta gazowa do zabudowy Kernau KGH 6422 TCI X FLAT to tradycyjny model czteropalnikowy, który jednak jest w stanie zapewnić nam dodatkową moc. Ponieważ płyta wyposażona została w palnik TURBO posiadający dwa pierścienie, w razie potrzeby możemy znacznie szybciej zagotować większe ilości wody czy też efektywniej smażyć potrawy w głębokiej patelni typu WOK. O naszą wygodę i bezpieczeństwo zadba natomiast elektryczna zapalarka, która umożliwia uruchomienie poszczególnych palników przy pomocy wyłącznie jednej ręki, bez konieczności korzystania z zapałek czy tradycyjnej zapalniczki. Tę samą funkcjonalność i podobne wzornictwo podtrzymano w płycie Kernau KGH 7522 TCI X FLAT, która jest wersją pięciopalnikową. Sprawdzi się zatem w większych gospodarstwach domowych.

 

Odkryj również pozostałe produkty polskiej marki Kernau i daj się zachwycić innowacyjnym podejściem do funkcjonalnej kuchni.