KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KERNAU - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD KERNAU Technologia w sercu kuchni. Odkryj możliwości...

Kategorie

KERNAU


Technologia w sercu kuchni. Odkryj możliwości urządzeń Kernau Kitchen Connect

Wyobraź sobie, że kiedy uruchamiasz płytę indukcyjną, okap włącza się sam. Kiedy zmniejszasz bądź zwiększasz moc grzania, wyciąg również reguluje intensywność pochłaniania oparów. Jak to możliwe? Właśnie tak działa zaawansowana technologia oferowana przez polską markę Kernau. Poznaj bliżej wszystkie urządzenia Kitchen Connect, by przekonać się, jak bez żadnego wysiłku zapewnić sobie komfort podczas gotowania.

Zaawansowana technologicznie linia urządzeń Kernau Kitchen Connect odsłania przed nami tajemnicę doskonałej komunikacji i równoległego działania kuchennych urządzeń. A wszystko po to, by zapewnić nam maksymalną wygodę i jeszcze więcej wolnego czasu. Gotowanie przebiega w komfortowych warunkach, a do tego jest szybsze i łatwiejsze.

 

Inteligentne AGD marki Kernau

 

Płyty grzewcze i okapy marki Kernau z serii Kitchen Connect wyposażone zostały w moduł Bluetooth. Dzięki temu urządzenia te można ze sobą sparować, a ich pracę zsynchronizować.

 

Jakie zalety ma to rozwiązanie? Połączony z indukcją wyciąg jest w stanie automatycznie dobrać odpowiednią moc pochłaniania oparów, zapachów, drobinek tłuszczu i innych zanieczyszczeń, bazując na ustawieniach kuchenki. W ten sposób możemy liczyć na jego efektywne działanie przy optymalnym zużyciu energii elektrycznej. Cała magia odbywa się bez naszego udziału, dlatego jedyne, o co musimy się zatroszczyć, to smak naszych potraw.

 

Nowoczesna strona kuchni

 

Seria Kitchen Connect to 7 okapów oraz 3 płyty indukcyjne – zróżnicowane pod względem parametrów, wymiarów oraz designu. Dostępne są tu okapy przyścienne, do zabudowy oraz wyspowe, a także płyty indukcyjne z 4 lub 5 polami grzewczymi.

 

Tak rozbudowana oferta daje nam możliwość wyboru urządzeń, które najlepiej będą odpowiadać naszym potrzebom, niezależnie od tego, jak często i dla ilu osób gotujemy oraz jak duża jest nasza kuchnia i jak ma być zaaranżowana. Co istotne, możemy sparować ze sobą wszystkie modele należące do linii Kitchen Connect. A zatem, bez względu na to, które z nich wybierzemy, funkcja sterowania okapem z poziomu płyty zawsze będzie dla nas dostępna.

 

Zarządzaj na trzy sposoby

 

Okapy Kitchen Connect mogą działać w pełni autonomicznie, ale nie tylko. Do wyboru mamy trzy tryby:

 

  • automatyczny – w tym wypadku praca płyty i okapu jest zsynchronizowana, a więc działanie wyciągu jest w pełni uzależnione od sposobu korzystania z indukcji. Okap samodzielnie aktywuje odpowiednie ustawienia i płynnie przechodzi na niższy lub wyższy bieg, zależnie od tego, jak użytkujemy kuchenkę,
  • półautomatyczny – to tryb, w którym płyta indukcyjna aktywuje wybrany przez nas wcześniej bieg w okapie,
  • manualny – w którym można sterować okapem, samodzielnie wybierając ustawienia na płycie.

 

Więcej funkcjonalnych rozwiązań do strefy gotowania

 

Synchroniczne działanie to niejedyne udogodnienie, jakie zyskujemy, wybierając urządzenia Kitchen Connect. Produkty te wyposażone są w szereg innych technologii i systemów, za sprawą których codzienne gotowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. W serii znajdziemy na przykład płyty indukcyjne z funkcją wykrywania naczyń czy funkcją Booster, ale też okapy o naprawdę wysokiej wydajności i stylowym designie.