Mistrz Polski Baristów poleca ekspresy NIVONA - Max Kuchnie
Mistrz Polski Baristów poleca ekspresy NIVONA - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD NIVONA Mistrz Polski Baristów poleca ekspresy NIVONA

Kategorie

NIVONA


Mistrz Polski Baristów poleca ekspresy NIVONA

Marcin Rusnarczyk, Mistrz Polski Baristów został ambasadorem ekspresów do kawy marki NIVONA. W ramach kampanii będzie doradzał, jak przygotować idealną kawę w domowych warunkach. Marcin Rusnarczyk jest baristą, trenerem i wielokrotnym sędzią Mistrzostw Polski Baristów oraz sędzią Mistrzostw Świata Baristów. Jest też autorem książki „Sekrety kawy". W branży pracuje od prawie dwóch dekad.

Automatyczne ekspresy do kawy NIVONA wyposażone są w System Aroma Balance, który działając jak najlepszy barista, pozwala uwolnić z ziaren kawy alternatywne smaki i uzyskać jakość porównywalną do tej z ekspresu kolbowego, za naciśnięciem jednego przycisku.

 

„Kawa kryje w sobie dziesiątki smaków, które można wydobyć dzięki różnym metodom zaparzania. Wraz z rozwojem technologii ekspresy udoskonalają sposoby parzenia, co powoduje, że przyrządzą małą czarną, latte czy cappuccino na profesjonalnym poziomie." – przekonuje Marcin Rusnarczyk.

 

Marka Nivona zaprosiła Marcina Rusnarczyka do współpracy pod koniec ubiegłego roku. Teraz zdecydowano o rozszerzeniu zakresu wspólnych działań. Jako ekspert NIVONA, będzie brał udział w działaniach reklamowych i komunikacji PR. W wybranych tytułach prasowych pojawią się porady mistrza związane z przygotowaniem kawy. Kampania promocyjna linii ekspresów z udziałem baristy obejmie m.in. programy telewizyjne, prasę i media społecznościowe.


Więcej informacji o produktach i marce Nivona znajduje się na stronie www.nivona.com/pl