Ekspresy do kawy Philips - Max Kuchnie
Ekspresy do kawy Philips - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD PHILIPS Ekspresy do kawy, dzięki którym posmakujesz kawy...

Kategorie

PHILIPS


Ekspresy do kawy, dzięki którym posmakujesz kawy niczym od baristy

Ekspres do kawy to sprzęt gospodarstwa domowego, bez którego większość osób nie wyobraża sobie życia. Aromat pysznej kawy budzący do życia o poranku, smak i głębia ożywczego espresso i wreszcie aksamitne cappuccino wypite w gronie bliskiej osoby. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, dzięki wysokiej jakości ekspresom do kawy marki Philips.

Kawa jak u baristy


Kawa jest jednym z najbardziej lubianych gorących napojów i to do tego stopnia, że posiada własną tradycję i kulturę jej picia. Ludzie na całym świecie delektują się różnymi gatunkami kaw. Codzienna filiżanka ulubionej kawy to swoisty rytuał umilający czas dla większości z nas. Jeszcze do niedawna, aby móc się cieszyć głębokim aromatem wysokiej jakości kawy, poczuć smak aksamitnej mlecznej pianki lub posmakować kaw smakowych, koniecznym było udać się do kawiarni. Dziś możemy cieszyć się tymi przywilejami w zaciszu własnych domów, a smak i aromat przygotowanych w ekspresach kaw niczym nie ustępuje tym zamawianym w kawiarniach.

 

Ekspresy do kawy marki Philips


Ekspresy do kawy Philips zostały zaprojektowane z myślą o tym, by zapewnić konsumentom najlepszy smak kawy i wydobyć z jej ziaren głęboki aromat. Marka oferuje bogaty wybór ekspresów ciśnieniowych i automatycznych, dzięki którym każdy może delektować się smakiem ulubionej kawy i to bez konieczności wychodzenia z domu. Ponadto ekspresy wyposażone są w programy pozwalające uzyskać różne rodzaje kaw: od espresso, przez latte, macchiato po wytworne cappuccino. Każda kawa będzie smakować niczym z najlepszej kawiarni.

 

Funkcjonalne i efektowne


Ekspresy do kawy Philips za sprawą efektownej kompozycji brył stanowią wyjątkowe wzbogacanie aranżacji wnętrz kuchennych. Projektanci zadbali o to, by ich design był elegancki, nowoczesny i jednocześnie prezentował się profesjonalnie. Ekspresy wyróżniają się ponadto intuicyjnymi panelami obsługi, by ich codzienne użytkowanie było sprawne i wygodne. Także systemy czyszczenia zostały tak dopracowane, aby użytkownicy nie musieli poświęcać zbyt wiele czasu.

 

Więcej informacji o produktach i marce Philips znajduje się na stronie www.philips.pl