Innowacje i rozwój marki - Philips
 Innowacje i rozwój marki - Philips
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD PHILIPS Innowacje Philips, które zmieniają życie na...

Kategorie

PHILIPS


Innowacje Philips, które zmieniają życie na lepsze

Holenderska firma Philips to lider na rynku światowym w zakresie wielu branż technologicznych i nie tylko. Sprzęty gospodarstwa domowego oraz oświetlenie stanowią jedne z istotnych sektorów produkcyjnych i sprzedażowych. Ponadto Philips to także innowacje, dzięki którym codzienność ludzi na całym świecie ma stawać się przyjemniejsza i lepsza.

Innowacje i nastawienie na rozwój


Marka Philips koncentruje swoje działania nie tylko na produkcji i sprzedaży urządzeń mających usprawniać codzienne wykonywanie obowiązków domowych, ale inwestuje także w rozwój technologii wychodzących naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom współczesnych ludzi. Za sprawą połączenia wiedzy i umiejętności najlepszych specjalistów oraz innowacji, Philips tworzy technologie nowej generacji, a w efekcie także produkty, które pozwalają uzyskać lepsze warunki życia codziennego. W zakres działań marki wchodzą między innymi innowacje o dużym znaczeniu mające wspierać zachowanie zdrowia i lepszego samopoczucia ludzi na całym świecie. Natomiast inwestycje w zakresie rozwoju sprzętów użytkowych sprawiają, że każdy z nas może cieszyć się ich lepszą funkcjonalnością i wsparciem w obowiązkach domowych i nie tylko.

 

Podejście proekologiczne


Firma Philips inwestuje także w rozwój technologii, które mają być przyjazne środowisku naturalnemu. Dzięki temu umożliwia swoim konsumentom wspierać budowę zdrowej rzeczywistości poprzez wybór ekologicznych produktów i urządzeń. Innowacje technologiczne Philips sprawiają, że minimalizowany jest wpływ działalności firmy na środowisko i chronione są zdrowe ekosystemy.

 

Priorytety w zakresie innowacji


Philips inwestuje przede wszystkim w innowacje w obszarach dwóch kluczowych sektorów. Pierwszym z nich jest rzecz ochrony środowiska, na co wpływ mają mieć technologie stosowane w sprzętach produkowanych i sprzedawanych przez Philips. Drugim obszarem działań i inwestycji w zakresie innowacji jest sprawa równości społecznych. Niniejsze innowacje i działania mają na celu poprawę życia ludzi.

 

Więcej informacji o produktach i marce Philips znajduje się na stronie www.philips.pl