Bogata oferta produktów i sprzętów AGD Philips - Max Kuchnie
Bogata oferta produktów i sprzętów AGD Philips - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD PHILIPS Philips – światowa jakość dostępna od ręki...

Kategorie

PHILIPS


Philips – światowa jakość dostępna od ręki i zrównoważony rozwój

Royal Philips to holenderska firma, która na przestrzeni lat swojej działalności stała się niepodważalnym liderem w dziedzinie szeroko pojętej technologii. Bogaty przekrój prowadzonej działalności w efekcie zrodził konieczność podziału marki na sektory. Jednym z najbardziej rozwiniętych i cenionych przez współczesnych użytkowników jest sektor sprzętu gospodarstwa domowego.

Rys historyczny marki Philips

 

Historia firmy Philips w naszym kraju sięga już niespełna 100 lat. Dokładnie w 1921 roku Anton Philips będący wówczas właścicielem koncernu zawiązał biznesowe relacje z firmą braci Borkowskich. W ten sposób wyznaczona została rola dystrybucyjna produktów Philips w Polsce. W przeciągu kilku lat powstały fabryki produkujące oświetlenie. Powstała także firma handlowa posiadająca wyjątkowo rozbudowaną sieć sprzedażową. Współcześnie marka Philips jest w naszym kraju jedną z najbardziej rozpoznawalnych i mających kluczowe znaczenie w zakresie sprzedaży różnego rodzaju sprzętów gospodarstwa domowego i nie tylko.

 

Philips współcześnie


Marka Philips współcześnie jest niezwykle ceniona ze względu na bogatą ofertę produktów i sprzętów wyróżniających się wysoką jakością wykonania. Philips to dziś synonim wysokiej jakości, dopracowanego designu i funkcjonalności. Posiada wiodącą pozycję na wielu rynkach produktów konsumenckich, w tym także w zakresie produkcji i sprzedaży sprzętów kuchennych i AGD. Ponadto firma inwestuje w naszym kraju i zatrudnia przeszło pięć tysięcy polskich pracowników.

Marka Philips kieruje się w podejmowanych działaniach wizją zakładającą skupienie się na ludziach i ich potrzebach. W efekcie oferuje sprzęty mające usprawniać nasze codzienne życie oraz zapewniać maksymalny komfort i przyjemność. Wyznaczone cele zapewniły marce rozwój i nieposzlakowaną opinię.

 

Więcej informacji o produktach i marce Philips znajduje się na stronie www.philips.pl