Inteligentne urządzenia Samsung Bespoke -  twórz przestrzeń na swoich zasadach
Inteligentne urządzenia Samsung Bespoke -  twórz przestrzeń na swoich zasadach
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD SAMSUNG Inteligentne urządzenia Samsung Bespoke - twórz...

Kategorie

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Inteligentne urządzenia Samsung Bespoke - twórz przestrzeń na swoich zasadach

Kreuj domową przestrzeń bez ograniczeń. Dzięki marce Samsung możesz zaprojektować nie tylko wystrój swoich wnętrz, lecz także poszczególnych urządzeń AGD. Poznaj linię Samsung Bespoke i odkryj wolność, jaką daje możliwość zaplanowania domu w każdym jego detalu. To urządzenia stworzone dla Ciebie i przez Ciebie.

Jeszcze więcej sprzętów Samsung z linii Bespoke

 

Oto urządzenia, które dają Ci wolność kreacji. Wybieraj kolory i wykończenia, zestawiaj różne pojemności, by tworzyć kompozycje, które perfekcyjnie wpiszą się w aranżację domowych wnętrz. Najnowsze urządzenia z linii Samsung Bespoke to już nie tylko chłodziarki i zamrażarki, lecz także pralki, suszarki, płyty indukcyjne, zmywarki, a nawet odkurzacze. Wszystkie wspierane przez inteligentne technologie, dzięki którym możesz oszczędzać energię, wciąż ciesząc się idealnymi efektami gotowania, chłodzenia, prania czy zmywania. Poznaj je bliżej!

 

Lodówka wpisująca się w Twoją wizję

 

Wszystko zaczęło się od modułowych lodówek. Chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki i zamrażarki Samsung Bespoke możesz dowolnie zestawiać, samodzielnie decydując o wielkości oraz pojemności poszczególnych elementów, a także wybarwieniu i sposobie wykończenia ich frontów. W ten sposób jesteś w stanie stworzyć urządzenie, które idealnie wpisze się w Twoje potrzeby, ale i gust!

 

Więcej na temat lodówek Bespoke i ich zalet przeczytasz tutaj: Personalizowany chłód. A teraz czas poznać kolejne produkty z tej serii.

 

Spójny design i brak ograniczeń w strefie gotowania

 

Wybór koloru płyty grzewczej czy piekarnika wcale nie musi ograniczać się do podstawowych opcji. Postaw na elegancki granat lub unikatowy beż, by wszystkie Twoje kuchenne sprzęty stworzyły harmonijną aranżację. Korzystaj z praktycznych rozwiązań oferowanych przez urządzenia Samsung Bespoke. Odkryj wygodę gotowania na płycie indukcyjnej z podwójną strefą Dual Flex Zone i funkcją SmartThings Cooking, dostępną również w piekarnikach Bespoke, która za pośrednictwem dedykowanej aplikacji poznaje Twoje zwyczaje i ulubione smaki i pomaga Ci tworzyć spersonalizowany jadłospis.

 

Efektywne zmywanie

 

Wymienne panele o całej gamie wybarwień znajdziesz także w zmywarkach Bespoke, które przy niższym zużyciu prądu nadal są w stanie zapewnić Ci idealnie czyste naczynia. Wszystko za sprawą systemu WaterJet Clean, który dba o efektywność pracy urządzenia, gwarantując jeszcze lepsze rezultaty zmywania. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na zarządzanie działaniem zmywarki z poziomu aplikacji czy też przeprowadzenie jej zdalnej diagnostyki w przypadku pojawienia się jakichkolwiek błędów.

 

Energooszczędna pralnia

 

Pralki i suszarki Samsung Bespoke wyposażone zostały w moduł Wi-Fi, poprzez który łączą się z aplikacją. Na smartfonie czy tablecie możesz monitorować poziom zużycia energii w wybranym okresie. System AI Energy dostarcza Ci wskazówki, odnośnie do oszczędzania prądu i ograniczenia opłat. Obecna w pralkach Samsung funkcja EcoBubble oznacza skuteczne pranie również w niskich temperaturach. Z kolei suszarki z technologią QuickDrive skracają czas suszenia nawet o 35%. Obie funkcje to kolejny sposób na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

 

Inteligentne sprzątanie

 

Seria Bespoke obejmuje również odkurzacze bezprzewodowe Jet AI. To inteligentne urządzenia, które są w stanie rozpoznać rodzaj czyszczonej powierzchni, aby automatycznie dobrać odpowiedni tryb pracy dla zapewnienia maksymalnej skuteczności pochłaniania kurzu i innych zanieczyszczeń. Z równie dużą dokładnością odkurzacz jest w stanie poradzić sobie ze zwierzęcą sierścią, a to za sprawą zastosowanej w nim technologii Pet Tool +, wysokiej mocy ssącej oraz wysokiej mocy silnika. W zestawie znajdują się dwie baterie, dzięki którym urządzenie może nieprzerwanie pracować nawet przez 160 minut, oraz stacja czyszcząca All-in-One, usuwająca zawartość zbiornika na kurz za jednym naciśnięciem przycisku.

 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności