Kuchnia, w której panuje dobry smak
Kuchnia, w której panuje dobry smak
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD SAMSUNG Kuchnia, w której panuje dobry smak

Kategorie

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Kuchnia, w której panuje dobry smak

Mówiąc o dobrym smaku w kuchni możemy mieć na myśli wyśmienite potrawy, ale także wysmakowany styl, w jakim zostało urządzone wnętrze. Nowa kolekcja inteligentnych urządzeń kuchennych do zabudowy Samsung Graphite Matt została zaprojektowana tak, aby uczynić gotowanie prostszym i przyjemniejszym, spełniając przy tym najbardziej wygórowane wymagania w zakresie designu.

Linię produktów Samsung Graphite Matt charakteryzuje wyjątkowe grafitowo-szare wykończenie, które nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru oraz wysoka funkcjonalność. Dzięki wysublimowanemu, monochromatycznemu wzornictwu stanowi ona wytworną alternatywę dla wszechobecnej bieli. Perfekcyjnie wkomponuje się w minimalistyczne, loftowe i nowoczesne wnętrza kuchenne. Za eleganckim designem stoją technologie, które pomagają osiągać w kuchni spektakularne efekty oszczędzając przy tym nie tylko nasz czas, ale i energię elektryczną. W efekcie codzienne korzystaMówiąc o dobrym smaku w kuchni możemy mieć na myśli wyśmienite potrawy, ale także wysmakowany styl, w jakim zostało urządzone wnętrze. Nowa kolekcja inteligentnych urządzeń kuchennych do zabudowy Samsung Graphite Matt została zaprojektowana tak, aby uczynić gotowanie prostszym i przyjemniejszym, spełniając przy tym najbardziej wygórowane wymagania w zakresie designu. KUCHNIA, W KTÓREJ PANUJE DOBRY SMAK nie z kuchni, w której spędzamy przecież tak dużo czasu, staje się prostsze i o wiele przyjemniejsze.

 

Urządzenia AGD z linii Samsung Graphite Matt gwarantują użytkownikom poczucie dobrze wykorzystanej przestrzeni. W jej skład wchodzą m.in. nowoczesne piekarniki Dual Cook, wyposażone w dzieloną za pomocą separatora komorę, która umożliwia przyrządzanie dwóch potraw jednocześnie (w różnych trybach i temperaturach). Posiadają ponadto tryb Pro Roasting, dzięki któremu mięso będzie zawsze przepysznie soczyste w środku, ale zachowa chrupiąca skórkę na zewnątrz. Różne tryby czyszczenia, w tym czyszczenie pyrolityczne w wysokiej temperaturze, pozwalają utrzymać piekarnik w idealnej czystości. Linia Graphite Matt obejmuje także mikrofalówki z opcją rozmrażania oraz automatycznymi programami gotowania, wydajne i ciche okapy oraz pojemne lodówki z rozwiązaniami pozwalającymi przedłużyć świeżość przechowywanych w nich produktów spożywczych. Inteligentne płyty indukcyjne a także energooszczędne zmywarki Samsung idealnie komponują się z urządzeniami z nowej linii Graphite Matt.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności