Personalizowany chłód - Max Kuchnie
Personalizowany chłód - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Kategorie

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Personalizowany chłód

Bespoke to nowa linia personalizowanych produktów AGD Samsung, którą otwierają innowacyjne i zachwycające wyjątkowym designem lodówki z wymiennymi panelami zewnętrznymi, dostępnymi w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych.

Bespoke to pasja i kreatywność

 

Lodówki Bespoke, dzięki opcji doboru kolorów i tekstur, otwierają przed nami nowy świat możliwości dla domu. Bez względu na to czy chcemy, aby lodówka była ukryta w przestrzeni kuchennej, czy stanowiła jej mocny element, możemy tak dopasować wygląd i kolor paneli, aby nasza wizja została w pełni zrealizowana.

Bespoke potrafi wtopić się w przestrzeń lub wręcz przeciwnie, nasycić ją barwą dodając pomieszczeniu charakteru i unikalności. Różnorodność materiałów (szkło satynowe, czyste szkło, metal) oraz bogata paleta kolorów (czerń, biel, lawenda, błękit, beż) pozwolą uzyskać doskonały efekt w każdym wnętrzu.

Możemy dowolnie zestawiać panele* w lodówkach dwudrzwiowych albo stworzyć atrakcyjną, elegancką całość z kilku urządzeń połączonych ze sobą w moduły. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji Bespoke jest wyborem na lata. Tak jak zmieniają się potrzeby domowników, ich nawyki i przyzwyczajenia, tak ewoluuje przestrzeń mieszkalna, a wraz z nią lodówka Bespoke, która króluje w kuchni.

 

Bespoke to innowacyjne technologie

Lodówka Bespoke to również technologie, spośród których na szczególną uwagę zasługuje Cool Select+. To specjalna strefa, która pozwala dostosować temperaturę wybranych komór urządzenia do aktualnych potrzeb i konkretnego rodzaju żywności. Zamiana zamrażalnika w chłodziarkę dotyczy wybranych modeli, jeśli potrzebujemy przechować większe zakupy, albo wybrać tryb schładzania czy lekkiego mrożenia. Bez względu na to, czy wybierzemy lodówkę 1-drzwiową Slim, 1-drzwiową czy Combi, możemy być pewni optymalnego wykorzystania przestrzeni. Dzięki technologii Space Max™, opartej na systemie wydajnej izolacji, ścianki lodówki są cieńsze, co sprawia, że wewnątrz lodówki pozostaje więcej miejsca na produkty spożywcze.

 

Lodówki Bespoke jako jedne z nielicznych na rynku osiągnęły najwyższe klasy energetyczne A i B** oraz posiadają także wysoką klasę C. Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

 

*Rekomendujemy wymianę paneli przez profesjonalny serwis. Panele sprzedawane są oddzielnie od lodówki.

**Dotyczy modeli: RB38A7B6AAP w klasie A i RB38A7B6BAP w klasie B.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności