Piekarnik Dual Cook Flex™, czyli sposób na podwójną oszczędność - Max Kuchnie
Piekarnik Dual Cook Flex™, czyli sposób na podwójną oszczędność - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD SAMSUNG Piekarnik Dual Cook Flex™, czyli sposób na...

Kategorie

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Piekarnik Dual Cook Flex™, czyli sposób na podwójną oszczędność

Oszczędność energii i zarazem oszczędność czasu w kuchni? Nic prostszego! Mniejsze zużycie prądu oraz szybsze przygotowywanie potraw jest możliwe dzięki piekarnikowi Dual Cook Flex™ marki Samsung. Oto dowody na to, że gotowanie może być przyjemne i efektywne.

Jedyny w swoim rodzaju

Piekarnik Dual Cook Flex™ to wyjątkowe urządzenie z dzielonymi drzwiami Flex Door, które można otworzyć w całości lub do połowy. Umożliwia to przygotowanie dwóch zupełnie różnych dań w tym samym czasie. W górnej komorze można umieścić soczystego łososia, który potrzebuje krótszego czasu pieczenia i niezbyt wysokiej temperatury, a na dole spokojnie piec sernik w wyższej temperaturze. Wyjmując rybę z piekarnika, możemy być pewni, że ciasto na dole nie opadnie.

 

Korzystaj według potrzeb i oszczędzaj energię

Piekarnik Dual Cook Flex™ to doskonałe rozwiązanie, gdy przygotowujemy kolację dla większej liczby osób, jednak czasem nie potrzebujemy wykorzystywać całej powierzchni urządzenia. Dzięki wyjątkowej budowie oraz separatorowi, który dzieli piekarnik na dwie komory, możliwe jest korzystanie tylko z jednej z nich. Wówczas oszczędzamy energię i dbamy o domowy budżet. To wygodna opcja dla singli, którzy w ciągu tygodnia nie gotują dużo, ale lubią zaprosić przyjaciół w weekendy. Rozwiązanie docenią też zabiegani rodzice i ich pociechy - wracając wcześniej ze szkoły, mogą w łatwy sposób podgrzać przygotowany wcześniej obiad.

 

Klasa energetyczna ma znaczenie

Chcąc kontrolować domowy budżet, ale także chronić środowisko, konieczne jest wybieranie urządzeń AGD w jak najwyższej klasie energetycznej. Mniejsze rachunki za prąd ucieszą każdego, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na inne cele. Dodatkowo nasz wybór wpływa na dobro planety - im wyższa klasa energetyczna, tym mniej energii marnuejmy. Piekarnik Dual Cook Flex™ moe tylko ma klasę energetyczną A, ale też rozgrzewa się bardzo szybko. Co za tym idzie, czas potrzebny na przyrządzenie potraw również się skraca.

 

Wypróbuj ten oraz inne produkty marki Samsung i postaw na oszczędność.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności