Więcej możliwości z lodówką Grand+ - Max Kuchnie
Więcej możliwości z lodówką Grand+ - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD SAMSUNG Więcej możliwości z lodówką Grand+

Kategorie

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Więcej możliwości z lodówką Grand+

W czasach, w których coraz częsciej pracujemy w domu, a większe zakupy robimy raz na kilka dni, miejsce w lodówce i zapewnienie dłuższej świeżości jedzeniu są kluczowe. To zadanie stanie się prostsze dzięki nowej linii lodówek z dolnym zamrażalnikiem Samsung, które wyróżnia nieprzeciętna pojemność i technologie pozwalające wydłużyć świeżość produktów nawet dwukrotnie.

Więcej przestrzeni

Zmieszczenie dużych zakupów w chłodziarce jest wyzwaniem dobrze znanym każdej rodzinie. Nic dziwnego, że pojemność jest tak ważna przy zakupie nowej lodówki. Linia Grand+ jest idealnym wyborem wśród modeli z dolnym zamrażalnikiem dzięki zastosowaniu unikalnej technologii SpaceMax™ oferującej nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych urządzenia. Dzieje się tak dzięki doskonałej izolacji, która pozwoliła na zmniejszenie grubości ścianek w chłodziarce i w zamrażalniku.

 

Elastyczność przechowywania

Pojemność powinna iść w parze z rozwiązaniami ułatwiającymi rozmieszczenie zakupów w lodówce. Dlatego pojemniki na drzwiach zaprojektowano tak, by swobodnie można było do nich wstawić produkty o różnych kształtach i wielkości. Dzięki składanej i wsuwanej półce bez problemu sięgniesz po rzeczy umieszczone głębiej w chłodziarce lub postawisz w niej np. wysoki dzbanek. Z kolei nowa, wielofunkcyjna półka na wino oprócz butelek zmieści kilka dodatkowych płaskich pudełek.

 

Świeżość na dłużej

Grand+ to także rozwiązania pozwalające wydłużyć świeżość produktów. Pomoże w tym dzielona komora Zero Optimal Fresh+, która w lewej części stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa jest idealna dla owoców i warzyw. Możesz też wyjąć separator i ustawić w strefie jedną, stałą temperaturę. Z kolei szuflada z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+ sprawi, że owoce i warzywa w niej przechowywane pozostaną nawet dwa razy dłużej świeże bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku.

 

Uniwersalny design

W linii Grand+ znajdziesz modele dobrane kolorystycznie do różnych stylów wnętrza - od eleganckiego grafitu i szczotkowanej stali po ponadczasowy beż. Do tego ukryte uchwyty i płaskie drzwi oraz plecy urządzenia znakomicie się prezentują i łatwo utrzymać je w czystości. Nie musisz się też przejmować wysokością urządzenia - są dostępne w trzech standardowych rozmiarach 2,03 m, 1,92 m lub 1,85 m. Wszystko po to, by lodówka, którą wybierzesz, idealnie pasowałaby do wystroju Twojej wymarzonej kuchni.

 

Sięgnij również po więcej informacji o pozostałych produktach marki Samsung, aby nadać swojej codzienności nieznanej dotąd wygody i innowacyjności. 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności