Wyjątkowe szafy AirDresser z darmowym zestawem perfum - Max Kuchnie
Wyjątkowe szafy AirDresser z darmowym zestawem perfum - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci Producenci AGD SAMSUNG Wyjątkowe szafy AirDresser z darmowym zestawem...

Kategorie

DZIAŁ MARKI SAMSUNG


Wyjątkowe szafy AirDresser z darmowym zestawem perfum

Urządzenia AirDresser to niezbędnik w garderobie każdego estety, który dba o nienaganny wygląd swoich ubrań. Tylko teraz za zakup szafy parowej Samsung zgarnąć można dodatkową nagrodę.

Szafy parowe Samsung AirDresser

Szafa AirDresser do odświeżania odzieży wykorzystuje parę, z pomocą której z tkanin pozbywa się niechcianych zapachów, bakterii, wirusów, roztoczy czy alergenów, a nawet szkodliwych substancji. To świetna alternatywa dla prania chemicznego, którą możemy mieć w swojej garderobie. Co więcej, efektem działania pary i silnego podmuchu powietrza jest rozluźnienie włókien tkanin, prowadzące do ich wygładzania. Wełniane swetry, szale czy płaszcze zostaną w pełni wyprasowane, a z ubrań wykonanych z wiskozy w ten sposób można pozbyć się aż do 80% zagnieceń.

 

Zastosowana w szafach AirDresser technologia AirJet wywołująca mocne ruchy powietrza, które kierowane są ku górze, dodatkowo usuwa z ubrań pyłki czy drobinki kurzu. Równie proste jest utrzymanie w czystości samego urządzenia wyposażonego w program autoczyszczenia. Ta szafa po prostu czyści się sama.

 

Zarządzanie pracą szaf AirDresser możliwe jest również z poziomu aplikacji mobilnej SmartThings, która jednocześnie pomoże nam dobrać odpowiedni program do rodzaju tkanin czy pozwoli na bieżąco monitorować przebieg cyklu.

 

„Świeżość podkreślona zapachem”

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy marzą o tym, by szafa AirDresser stanęła w ich domu: w trwającej obecnie promocji przy zakupie szafy parowej Samsung w studiach Max Kuchnie w prezencie otrzymać można zestaw perfum Mo61.

Wystarczy na jednej ze wskazanych stron podzielić się własną opinią odnośnie do działania urządzenia, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji, by trafiły do nas trzy wyjątkowe zapachy.

 

Akcja trwa od 13 grudnia 2021 do 12 czerwca 2022r. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest tutaj:

https://sklep.maxkuchnie.pl/promocje/regulamin-samsung/

 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności