Ekspres EQ.9 marki Siemens - Max Kuchnie
Ekspres EQ.9 marki Siemens - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS EQ.9 marki Siemens - kawa wyjątkowa jak Ty...

SIEMENS


EQ.9 marki Siemens - kawa wyjątkowa jak Ty...

"Bez niej nie można wyobrazić sobie ani małego, ani wielkiego przyjęcia: wszystkie kończyły się obowiązkową filiżanką czarnej kawy. A kto zatrzymał się zbyt długo, dostawał tak zwaną sikter-kawę, co znaczyło: Już dosyć, idź sobie! - tak o kulturze picia kawy na Bałkanach pisał słweński antropolog Božidar Jezernik. 

Bez względu na miejsce i czas, pasja do spożywania ciepłej, aromatycznej kawy nie przemija. Sposoby przygotowania są różne. Niektóre przetrwały próbę czasu, a inne zostały unowocześnione, by jeszcze bardziej wydobyć bogactwo ziaren kawy. Sprawdzoną metodę parzenia kawy gwarantuje ekspres ciśnieniowy, dzięki któremu szybko i łatwo przygotujemy kawę zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich, przyjaciół. Najnowszy ekspres EQ.9 marki Siemens super cichy (superSilent) i elegancki pozwoli upajać się twoją ulubioną kawą. System indyvidualCoffe pozwala spersonalizować kawę aż dla 10 użytkowników. Dzięki tej funkcji, bliskie Ci osoby poczują się jak u siebie w domu. 


Kawa wyjątkowa jak Ty

Jasnopalona mieszanka z Peru, a może sezonowa z Indii lub mieszanka nuty orzechowo-czekoladowej? Nasza wyobraźnia zachęca do niebanalnych kompozycji i eksperymentów. Dzięki systemowi (DualBean System) oraz dwóm niezależnym młynkom nie musimy się ograniczać. Siemens EQ.9 umożliwia łączenie różnych rodzajów ziaren kawy bez mieszania się aromatów. Dodatkowo, dwa niezależne procesy mielenia i parzenia (aromaDouble Shot) pozwalają się delektować mocną kawą bez gorzkiego posmaku. Marka Siemens zapoznaje nas również z przełomową technologią sensoFlow System, która dba o odpowiednią temperaturę przez cały proces parzenia kawy, dostosowując jej wartość do wybranego rodzaju napoju. 
A gdy już pożegnamy naszych gości, wtedy możemy skupić się na indywidualnych eksperymentach kawowych. Zaawansowany TrybBarista, umożliwi regulację pięciu parametrów dla każdego rodzaju napoju. Aby obsługa ekspresu była jeszcze bardziej komfortowa marka Siemens udostępnia nam funkcję autoMilk Clean, automatycznego czyszczenia systemu spieniania mleka po przygotowaniu każdego napoju. 
Kultura picia kawy, to umiejętność odpowiedniego parzenia starannie  dobranych ziaren, ale przede wszystkim to sztuka dzielenia się z bliskimi naszą ulubioną kawą.

 

EQ.9 marki Siemens S700 - TI907201RW

  • przełomowa technologia sensoFlow System, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy;
  • indyvidualCoffeSystem pozwalający zapamiętać indywidualne ustawienia dla 10 użytkowników;
  • superSilent: najbardziej cichy ekspres ciśnieniowy Siemens;
  • coffeSensor System: system automatycznie dostosowujący sposób mielenia do użytego rodzaju ziaren kawy;
  • calc'nClean: w pełni automatyczny system odkamieniania i czyszczenia w 1 procesie;
  • dualBean System: system dwóch pojemników na ziarna oraz dwóch niezależnych młynków pozwalający na równoczesne stosowanie różnych rodzajów ziaren kawy bez mieszania się aromatów.

 

Więcej informacji o produktach i marce Siemens na stronie www.siemens-home.pl