Inteligentna suszarka - Ma Kuchnie
Inteligentna suszarka - Ma Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz

SIEMENS


Inteligentna suszarka

Technologia i przyszłościowe rozwiązania. Pompa ciepła i zaawansowany system inteligentnego czyszczenia intelligentCleaning. Oto kilka przykładów możliwości nowej suszarki marki Siemens. Na miarę nowoczesnego domu.

Domy przyszłości korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych: paneli solarnych, inteligentnych systemów oświetlenia czy urządzeń AGD. Suszarka marki Siemens (WT47XEH0PL) jest naszpikowana technowinkami i automatycznymi sensorami

 

intelligentCleaning 

Większość suszarek bębnowych posiada w drzwiach filtr, który należy opróżniać po każdym cyklu, czyli około 160 razy w roku. Suszarka z technologią intelligentCleaning czyści się w zasadzie sama. Dzięki pomysłowo zaprojektowanemu systemowi, mikrowłókna tkanin i osady, które pozostawiają ubrania w trakcie suszenia, są automatycznie spłukiwane i kierowane do kolektora zlokalizowanego u dołu urządzenia. Wystarczy opróżniać go raz na około 20 cykli, czyli mniej więcej osiem razy w roku. I nie trzeba o tym pamiętać - inteligentne czujniki podpowiedzą, kiedy dokładnie należy to zrobić. 

 

Nowa suszarka nie posiada także konwencjonalnej grzałki. Do ogrzewania i  chładzania powietrza wykorzystuje technologię pompy ciepła. To jedno z najbardziej oszczędnych źródeł energii. Energooszczędność przejawia się nie tylko w wysokiej klasie efektywności energetycznej nowego urządzenia, ale także w zastosowanej w nim technologii samoczyszczenia. Wymiennik ciepła jest automatycznie i kilkukrotnie czyszczony podczas każdego cyklu suszenia. Dzięki temu suszarka utrzymuje zużycie energii na stałym - bardzo niskim poziomie, i to za każdym cyklem suszenia.

 

Sięgnij po więcej informacji i żyj inteligentnie z marką Siemens.