Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji - Max Kuchnie
Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji - Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Jak świat kawy łączy się ze światem...

SIEMENS


Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji

Kawa to nie tylko napój, ale prawdziwa przyjemność, często rytuał, któremu chętnie ulegamy na co dzień. Z myślą o początku przygody z „czarnym złotem" powstała linia ekspresów ciśnieniowych Siemens EQ.3 wyróżniająca się nowym designem i rozwiązaniami technologicznymi, z których słynie marka Siemens. 

Najszybsza filiżanka kawy na świecie

W zrobieniu dobrego espresso pomaga za¬sada 4M:
1. Miscela (kawa).
2. Macinadosatore (młynek).
3. Macchina (ekspres).
4. Mano (wprawna ręka).

 Znani z tradycji parzenia najlepszej kawy Włosi podkreślają rolę nie tylko samych jej ziaren, ale również technologii, dzięki której możemy wydobywać z nich to, co najlepsze. To ona dba o to, by doskonały smak i pobudzający zapach czarnego napoju cieszyły nas niezmiennie od lat. Poza walorami smakowymi chcemy, by ekspres oszczędzał nasz czas, a jego funkcje były maksymalnie dopasowane do naszego stylu życia. To właśnie dlatego, z myślą o kawoszach, którzy zaczynają swoją przygodę z kawą, powstała nowa linia ekspresów Siemens EQ.3, która łączy w sobie w pełni automatyczne rozwiązania z pasją do jej przygotowywania. Za przykład może posłużyć funkcja oneTouch Function i wyświetlacz dotykowy LCD coffeeDirect, które pozwalają przygotować ulubioną kawę za przyciśnięciem jednego przycisku, niezależnie od tego, czy napój zawiera w sobie mleko, czy też jesteśmy zwolennikami tradycyjnej, czarnej kawy. Dzięki opracowanej przez inżynierów marki Siemens unikalnej w skali światowej technologii sensoFlow System to ekspres zadba o najlepszą temperaturę parzenia kawy. Dzięki wykorzystanym w ekspresie sensorom kontrolującym temperaturę przez cały proces parzenia, marka Siemens, jako jedyna na rynku, zapewnia otrzymanie pierwszej filiżanki ulubionego napoju w najszybszym czasie do 40 sekund!


Jak luksusowe auto

Kiedy my będziemy mierzyć się z czasem tuż przed wyjściem do pracy, ekspres EQ.3 zmieli dla Ciebie kawę w ceramicznym młynku. Niezwykle cichy i trwały testowany jest w specjalny sposób, poprzez wrzucenie do niego grafitowej kostki. Potwierdzeniem jego wyjątkowej jakości jest wykorzystanie ceramiki również w branży motoryzacyjnej, która wyposaża najdroższe samochody w ceramiczne klocki hamulcowe. Ekspres jak luksusowe auto? Czemu nie!

Nowa linia ekspresów Siemens EQ.3 wyposażona jest w automatyczny program calc'n'clean, który sam przypomni o konieczności czyszczenia. Zachowanie odpowiedniej czystości ekspresu nie tylko pozwoli nam długo cieszyć się z jego właściwego działania, ale przede wszystkim dba o nasze zdrowie. By ułatwić jego czyszczenie, ekspresy Siemens EQ.3, jako pierwsze na rynku otwierane są od frontu, dzięki czemu nie mamy problemu z dotarciem do serca urządzenia – jednostki zaparzającej, a ponadto oszczędzamy miejsce w kuchni. Uważni obserwatorzy oferty ekspresów do kawy z pewnością zwrócą uwagę również na nowy design Siemens EQ.3. Widoczną na pierwszy rzut oka zmianą jest specjalna dysza milkPerfect spieniająca mleko bezpośrednio w filiżance lub kubku. Jej dużą zaletą jest możliwość łatwego demontażu i mycia zarówno pod bieżącą wodą, jak i w zmywarce. Ponadto, ekspresy z nowej linii wyposażone są w aktywną płytę do podgrzewania filiżanek, którą cenią wszyscy wielbiciele kawy, jak również dają możliwość parzenia dwóch filiżanek napoju jednocześnie.

Więcej informacji o produktach i marce Siemens znajduje się na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl