Kuchnia połączona technologią
Kuchnia połączona technologią
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Producenci Producenci AGD SIEMENS Kuchnia połączona technologią

SIEMENS


Kuchnia połączona technologią

Przygotuj swoją ulubioną kawę, włącz zmywarkę lub nagrzej piekarnik przed obiadem za naciśnięciem przycisku na smartfonie – w zaledwie kilka sekund! Home Connect w urządzeniach marki Siemens to najlepszy sposób na usprawnienie codziennych rutynowych czynności.

Zrób kawę, gdy leżysz w łóżku. Zajmij się śniadaniem podczas joggingu oraz umyj naczynia i zrób pranie, jednocześnie relaksując się. Dzięki Home Connect możesz w prosty sposób kontrolować swoje inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak pralka, piekarnik, zmywarka czy ekspres do kawy. Możesz podłączać i konfigurować systemy w inteligentnym domu za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Aplikacja oferuje nie tylko różnorodne funkcje urządzeń, ale pozwala także wybierać rożne usługi partnerów wraz z inspirującymi pomysłami dla inteligentnego domu.

 

Nieograniczone gotowanie

 

Niezależnie od stylu gotowania, inteligentna płyta indukcyjna z funkcją Home Connect zapewnia wsparcie, jakiego potrzebuje użytkownik. Gdy przygotowujesz kolację dla znajomych lub szybki posiłek dla siebie, reguluje ona temperaturę stref grzewczych, pozwalając skoncentrować się na składnikach i smaku – bez konieczności ciągłego zerkania do garnków i patelni. Płyta grzewcza Siemens ze zintegrowanym wyciągiem jednocześnie posiada funkcję grzania i pochłaniania zapachów. A funkcja flexInduction dostosowuje pola grzewcze do naczyń o średnicy do 24 cm – dla większej swobody.

 

Inteligentne pieczenie

 

Nagrzewanie, kontrolowanie temperatury i znajdowanie odpowiedniego czasu pieczenia – z aplikacją Home Connect piekarnik stanie się asystentem pieczenia i informuje za pomocą smartfona, kiedy danie jest gotowe. Ponadto aplikacja Home Connect zapewnia wiele inspiracji: sezonowe przepisy, pomysły na zakupy, rekomendacje i wskazówki dotyczące jak najwydajniejszego korzystania z inteligentnego piekarnika i jego funkcji. Dodatkowo w piekarnikach Siemens użytkownicy znajdą systemy oszczędzające czas i zapewniające doskonałe rezultaty.

 

Szybkie nagrzewanie i coolStart - z tymi funkcjami piekarnik nagrzeje się wyjątkowo szybko – bez nadmiernego zużycia energii. A termoobieg 4D gwarantuje idealnie upieczone dania niezależnie od usytuowania blachy.

 

Wygodne przechowywanie

 

Inteligentne chłodziarki i zamrażarki marki Siemens ułatwiają delektowanie się pyszną i zdrową żywnością. Po połączeniu z aplikacją Home Connect stają się one ekspertami ds. świeżości i użytecznymi asystentami zakupowymi. Zastosowane rozwiązania pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych z zachowaniem ich świeżości. Inteligentne czujniki systemu freshSense natychmiast reagują na zmiany temperatury i przejmują kontrolę nad chłodzeniem. Szybkie, oszczędzające czas programy urządzeń Siemens sprzyjają korzystaniu z radości życia, pozwalając ich użytkownikom cieszyć się z wolnych chwil, a technologia Home Connect sprawi, że dom stanie się inteligentny i dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Więcej szczegółów na stronie Siemens Home.